Nowości w Sugesterze w naszej bazie wiedzy

author Michał Stefaniak, 2017-01-10

Od jakiegoś czasu nowości w systemie możecie znaleźć bezpośrednio na naszej stronie pomocy pod linkiem http://pomoc.sugester.pl/Nowosci-w-systemie. Zachęcamy też do zerkania w górną belkę waszego Sugestera. Jeżeli w prawej górnej części ekranu świeci się czerwony punkt - znaczy to, że dodaliśmy ostatnio podsumowanie nowości w systemie, bądź zapraszamy na webinary.


Ostatnio O części nowości nie udaje nam się poinformować w okresowym podsumowaniu, dlatego warto jest zaglądać również do listy nowych wpisów w naszej bazie wiedzy (http://pomoc.sugester.pl/)

 

Czytaj całość

Wszyscy razem #dladzieciakow

author Maria Seta, 2016-11-08

Akcja #dladzieciakow już po raz trzeci łączy polskich blogerów, vlogerów, influencerów oraz startupy i biznesy internetowe. Akcja jest autorską inicjatywą Karola Zielińskiego i fundacji Ene Due z Gdyni, i ma na celu zebranie pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z piętnastu domów dziecka z całej Polski.

Czytaj całość

Sugester i Startup Poland - nowa forma prawna dla startupów

author Zespół Sugester.pl, 2016-04-04

Czołowa inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, znana również jako plan Morawieckiego to, oparty na pięciu filarach, program przyspieszenia rozwoju w Polsce. Jedna z jego części – nowa “Konstytucja Biznesu” – ma zawierać między innymi ułatwienia dla innowacyjnych przedsiębiorstw. Wraz z fundacją Startup Poland pomogliśmy zebrać opinie środowiska o tym, jak powinny wyglądać.

Czytaj całość

Brief: twórcy Sugestera wśród 50 najbardziej kreatywnych w biznesie

author Zespół Sugester.pl, 2016-03-08

"Brief” tradycyjnie wyróżnił zarówno osoby zarządzające dużymi firmami działającymi na kilku rynkach, jak i przedstawicieli sektora MSP i start-upowców. Tym, co łączy te postaci - bez względu na skalę i obszar działania - jest niesztampowe podejście do biznesu, dzięki któremu osiągają sukcesy, będąc o krok przed konkurencją.

Czytaj całość

Sugester na TechCrunch Disrupt London 2015

author Zespół Sugester.pl, 2015-12-14

W zeszłym tygodniu, w dniach 7. i 8. grudnia w Londynie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie startupów technologicznych - TechCrunch Disrupt 2015. Mieliśmy tam swoje stoisko - czytaj dalej aby zapoznać się z krótką relacją z targów.

Czytaj całość

Sugester dla e-commerce: konkurs La Millou

author Zespół Sugester.pl, 2015-06-10
logo La Millou

Designerska marka akcesoriów dla dzieci La Millou zorganizowała z pomocą Sugestera konkurs "Blogerzy Projektują" (trwa do 10/07/2015). Zajrzyj do środka, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o La Millou i o tym, jak łatwo przeprowadzić podobną akcję korzystając z naszego systemu.

Czytaj całość

12