Sugester: najważniejsze informacje

 

Sugester rozwiązuje problem, z którym większość z nas styka się na co dzień. Jest to zbyt duża ilość e-maili w skrzynce odbiorczej i problem z szybką odpowiedzią na nie. Problem ten mają szczególnie firmy, które często tracą klientów przez to, że jakiś pracownik zbyt długo zwlekał z odpowiedzią na e-mail.

Sugester to nowe, polskie narzędzie typu SaaS służące do kompleksowego zarządzania komunikacją z klientami i obiegiem informacji w firmie. Pomysł na zintegrowanie w jednym systemie funkcjonalności helpdesku, planowania i raportowania narodził się podczas pracy nad systemem Fakturownia.pl. Twórcy Sugestera, bracia Michał i Marcin Stefaniak oraz Paweł Deryło, odniesli sukces w segmencie SaaS już wcześniej: ich projekt Fakturownia.pl w krótkim czasie zdobył zaufanie ponad 100 tysięcy klientów, przy czym już niemal 50% nowych klientów to klienci z poza Polski. Sugester powstał jako odpowiedź na potrzeby klientów oraz zespołu Fakturowni, który na co dzień korzysta z Sugestera w procesie obsługi klienta i zarządzania zadaniami.

Sugester, stworzony jako poboczny projekt zespołu Fakturowni, zdołał już pozyskać tak prestiżowych klientów jak Lenovo Polska, Carrefour Polska czy Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych (Ruby on Rails, AWS, ReactJS) i agresywnej strategii SEO, Sugester szybko buduje bazę nowych użytkowników. Sukces Fakturowni i dynamiczny rozwój Sugestera sprawiły, że projekt został dostrzeżony przez fundusz venture capital Inovo. W kwietniu 2015 zespół Inovo zdecdydował się zainwestować w Sugestera 1 milion złotych, przy wycenie na poziomie kilku milionów złotych.

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji lub chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na press@sugester.pl.


Logotypy Sugestera do pobrania

pobierz wszystkie ..

O nas w sieci


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”

natemat_logo

“Pozyskali 1 mln zł na swój biznes w internecie”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”


bitspiration_logo

“Milion za uporządkowaną korespondencję”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od funduszu Inovo”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”