Widok kolumnowy projektów i klientów, wielojęzyczna baza wiedzy, automatyczne archiwizowanie maili i wiele innych czyli podsumowanie stycznia 2018 w Sugesterze

author Sylwia Cerecka, 2018-02-09

Czy ktoś pamięta jeszcze, że niedawno świętowaliśmy Nowy Rok? :) My pamiętamy, bo to dla nas czas nowych wyzwań i nowych pomysłów. Pełni energii i chęci do działania, uwzględniając Wasze sugestie i nasze doświadczenia, stworzyliśmy listę funkcji, które obowiązkowo pojawią się w tym roku. Na dobry początek mamy dla Was widoki kolumnowe klientów i projektów, wielojęzyczną bazę wiedzy, automatyczne archiwizowanie maili i więcej danych zaczytywanych z GUS. Oczywiście to nie wszystko, zobaczcie sami!

Czytaj całość

Widok kolumnowy interesów, zupełnie nowe raporty aktywności użytkowników, łatwiejszy import klientów i kontaktów oraz wiele innych czyli podsumowanie grudnia w Sugesterze

author Sylwia Cerecka, 2018-01-05

Zeszły miesiąc, zwłaszcza końcówka, był dla nas szczególnie intensywny. Chcieliśmy wrzucić Wam pod choinkę kilka prezentów w postaci nowych funkcji. I udało się! Pojawił się m.in zupełnie nowy widok kolumnowy interesów, odświeżyliśmy nieco importy klientów i kontaktów oraz uprościliśmy korzystanie z funkcji wysyłki sms przez nasz program. Ale to nie wszystko! Zobaczcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy i wejdźcie w Nowy Rok z nowymi postanowieniami i nowymi funkcjonalnościami w Sugesterze:)

Czytaj całość

Gotowe szablony formularzy, nowe możliwości w automatyzacji systemu, prosta funkcja do rezerwacji pokoi/sal i wiele innych czyli podsumowanie października i listopada w Sugesterze

author Sylwia Cerecka, 2017-12-04

Przez chwilę nas nie było z nowościami, ale to tylko dlatego, że pracowaliśmy w pocie czoła nad optymalizacją systemu:) Jednak nie bylibyśmy sobą, gdyby zupełnie nic nowego nie pojawiło się w ostatnim czasie. Efektem ubocznym naszych prac optymalizacyjnych jest kilka nowych fajnych funkcji jak chociażby możliwość rezerwowania w Sugesterze pokoi czy sal, więcej możliwości w automatyzacji systemu, foldery do zadań, dzięki którym uporządkujecie swoją pracę nawet na daleką przyszłość i wiele innych. Sprawdźcie sami!

Czytaj całość

Oszczędzaj swój czas dzięki nowym funkcjom w Sugesterze - podsumowanie lipca 2017

author Sylwia Cerecka, 2017-08-02

Za nami intensywny pierwszy miesiąc wakacji. Okres urlopowo-wypoczynkowy przeznaczamy w Sugesterze na dopieszczanie istniejących w systemie funkcji, a miesiąc lipiec dedykujemy wszystkim tym, którzy nie lubią za dużo klikać. Dlatego mamy dla Was gotowe szablony dokumentów, własne raporty projektów i gotowe style CSS dla formularzy. Brzmi dobrze? Jest tego więcej, zobaczcie sami!

Czytaj całość

5 nowych funkcji w Sugesterze, o których musisz wiedzieć! - Podsumowanie miesiąca czerwiec 2017

author Sylwia Cerecka, 2017-07-04

Nowy miesiąc przynosi sporo nowości, które są przede wszystkim naszą odpowiedzią na Wasze potrzeby! Dlatego koniecznie sprawdźcie jak od teraz generować profesjonalne umowy i oferty w Sugesterze, jak przyspieszyć obsługę zgłoszeń dzięki zadaniom powiązanym z mailami oraz jak jednym ruchem myszy dodać załącznik. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Czytaj całość

Podsumowanie nowości w Sugesterze - maj 2017

author Sylwia Cerecka, 2017-06-02

Z pewnością możemy zaliczyć miesiąc maj do udanych, szczególnie pod kątem nowych funkcjonalności, jakie pojawiły się w naszym systemie. Pracowaliśmy przede wszystkim nad tym, by obsługa maili w Sugesterze przebiegała jeszcze sprawniej. Skupiliśmy się też nad rozszerzeniem funkcji importu klientów. Znajdziecie również kilka zmian w widoku wyświetlania zadań czy klientów oraz nieco więcej kolorów, dzięki nowym statusom.

Czytaj całość