a_pixel
Testy nowego sugestera
Blog Aktualności Co nowego w Nowym Sugesterze?

Rozpoczynamy testy nowej wersji Sugestera [beta]

Sylwia Cerecka

Sylwia Cerecka, 2023-06-01

Dziś rozpoczynamy okres testowy nowej wersji systemu Sugester [beta]Pierwsi beta testerzy otrzymali już dostępy do swoich kont demo. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze wrażenia,sugestie i oceny.

A tymczasem chcemy Wam pokazać, co już jest w Nowym Sugesterze, jakie nastąpiły zmiany i jak nowa wersja systemu różni się od starej.

Tworząc Nowego Sugestera mieliśmy misję, by połączyć “stare” z “nowym”. Postanowiliśmy kontynuować trend, jaki wypracowaliśmy przez lata w starej wersji systemu, a który tak dobrze przyjął się wśród naszych klientów. Mieliśmy jednak świadomość, że musi za tym iść coś więcej. Dlatego oprócz udoskonalenia znanych już z poprzedniej wersji funkcji postawiliśmy na nowoczesny design, większą intuicyjność systemu oraz szybkie wyszukiwanie.

W nowej wersji pojawiają się też zupełnie nowe rzeczym, które są uzupełnieniem tego co najlepsze w naszym programie.

To co można znaleźć obecnie w Nowym Sugesterze [beta] to:

 • Zupełnie nowy interfejs​
 • Nowoczesny design
 • Intuicyjna nawigacja
 • Szybka wyszukiwarka w obrębie całej aplikacji
 • Szczegółowe workinfo
 • Sekcja z urlopami 
 • Zarządzanie zespołami
 • Zadania
 • Projekty
 • Sprinty
 • Klienci
 • Maile
 • Bazy wiedzy

Nowy Sugester jest w wersji beta co oznacza, że jest w ciągłym rozwoju i procesie zmiany. Planujemy poszerzać obecne moduły o nowe możliwości. Na pewno pojawią się też moduły formularzy i VOIP, które są na końcowym etapie prac przed dodaniem ich do wersji beta.

A teraz chcielibyśmy Wam pokazać niektóre zmiany w aplikacji. Jest ich dużo dlatego wybraliśmy subiektywnie te, z których sami - jako zespół pracujący już na nowej wersji - chętnie korzystamy.

 

Nowoczesny design

To co od razu rzuca się w oczy w Nowym Sugesterze to nowoczesny design. Zupełnie odmieniony interfejs zyskuje na przejrzystości i większej intuicyjności. Dzięki widocznym paskiem bocznym i górnym, łatwo nawigować po systemie.

Dashboard nowego Sugestera

 

 

Szybkie wyszukiwanie

To, czego brakowało w starej wersji Sugestera a w wersji beta się pojawia to szybka wyszukiwarka w górnym pasku aplikacji. Jest dostępna z każdego miejsca w programie. Wystarczy wpisać tylko fragment szukanej frazy, a system wyświetli wszystkie pasujące wyniki wyszukiwania.

Wyszukiwanie w Sugesterze

 

Duże zmiany w zadaniach

Moduł zadań przeszedł dużą przemianę. Oprócz zupełnie nowego, bardziej intuicyjnego wyglądu widoku i edycji zadania, pojawiły się nowe funkcje takie jak: pod-zadania, osoba obserwująca zadanie, nowe zadania powiązane, nowy edytor czy zmieniony licznik czasu.

 

Nowy widok projektu

W Projektach zaszły naprawdę duże zmiany. Pojawiły się Milestony dzięki którym można określić fazy kluczowe projektu, diagramy kołowe pokazujące procent wykonania projektu, wykres postępu pracy oraz różne widoki zadań w projekcie, by latwiej było nim zarządzać (lista, kanban, podział zadań ze względu na użytkowników).

 

Zespoły

To zupełna nowość w Nowym Sugesterze. W tym miejscu można zarządzać wszystkimi zespołami jakie pracują w systemie. Można ustawić osobę zarządzającą zespołem, sprawdzić kto do niego należy, jakie zespół obecnie prowadzi projekty, jakie ma zadania. Można też łatwo przejść do urlopów pracowników lub wybranego Workinfo.

Zespoły w nowym sugesterze

 

Workinfo

Moduł Workinfo ma zamienić timesheet w starej wersji Sugestera. W nowym Workinfo można dokładnie rejestrować czas rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy, czas poświęcony na wykonanie pojedynczego zadania, dodać urlop i wygenerować na koniec miesiąca raport pracy, który uwzględni godziny przepracowane oraz dni urlopowe.

Workinfo nowy Sugester


 

Urlopy

Kolejną nowością, której w ogóle nie było w porównaniu do starej wersji jest sekcja z Urlopami w Nowym Sugesterze. Z poziomu profilu użytkownika lub Workinfo można dodać dni wolne takie jak urlop wypoczynkowy, dzień na żądanie, L4 itd. Oprócz samej informacji o urlopie w systemie, jest on uwzględniony w raporcie czasu pracy oraz widać czy został zaakceptowany przez przełożonego, a potem rozliczony przez HR.

Urlopy nowy sugester


 

Zmian jest oczywiście dużo więcej , wybraliśmy tylko kilka z nich. Będziemy Was informować o kolejnych etapach prac, aktualizacjach i nowościach, które będą się pojawiać.

Tymczasem życzymy naszym pierwszym beta testerom owocnego testowania:)

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.