fb_pixel

Pomidory i wirtualny asystent czyli skuteczne sposoby na zarządzanie inboxem

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-17
Zarządzanie inboxem

Zmęczony ciągłym porządkowaniem inboxu? Masz wrażenie, że nic innego nie robisz w pracy tylko sprawdzasz pocztę i odpisujesz na maile, a ich ciągle przybywa? Zamiast rwać włosy z głowy i załamywać ręce, przeczytaj o kilku prostych nawykach, które warto w sobie wyrobić, a które pomogą Ci na dobre uporać się z przepełnioną skrzynką odbiorczą.

Więcej

12 zasad udanego importu w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-15
Importowanie danych

Ponieważ poprawny import danych do systemu to rzecz święta, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najważniejszych informacji dotyczących importów danych w Sugesterze. Tak na wszelki wypadek listę warto mieć zawsze gdzieś pod ręką.

Więcej

Import danych: bezbolesne wdrożenie systemu CRM

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-10
kobieta z komputerem importująca dane

Zastanawiasz się nad przejściem na nowy system CRM, ale boisz się wdrożenia? Nic dziwnego - przenoszenie danych z jednego oprogramowania do drugiego potrafi być niezwykle uciążliwe. W Sugesterze uprościliśmy ten proces do maksimum, tworząc prosty system importu danych.

Więcej

Jak cofnąć wysłanego przez pomyłkę maila?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-02-16
Kobieta przy biurku

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wysłać maila do nie tej osoby co trzeba? Np do szefa zamiast kolegi? A może w Twojej wiadomości zabrakło ważnego załącznika? Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. My wiemy jakiego triku użyć, by to wyjście znaleźć i wyjść z twarzą z kłopotliwej sytuacji.

Więcej

8 grzechów głównych obsługi poczty w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-02-03
Chłopiec z lupą w otoczeniu liczby 404

Myślisz, że wiesz już wszystko na temat obsługi poczty w Sugesterze? Jesteś pewny, że nigdy nie popełniłeś żadnego z tych błędów? Sprawdź się! :)

Więcej

Krajowy System e-Faktur - czym jest i czy polscy przedsiębiorcy mogą się go obawiać?

Agata Olejniczak, Fakturownia.pl Agata Olejniczak, Fakturownia.pl 2023-01-26
Tytuł krajowy system e-faktur plus fakturownia

Już po raz drugi na naszym blogu publikujemy gościnny artykuł Fakturownii. Tym razem Fakturownia, jako ekspert w dziedzinie - jakżeby inaczej - fakturowania, przybliży temat Krajowego systemu e-Faktur. Koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Więcej

Top trendy w obsłudze klienta dla e-commerce na 2023 rok

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-01-13
Kobieta siedząca na kanapie trzymająca telefon i robiąca zakupy przez internet

Rozwój firm na całym świecie uzależniony jest od obsługi klienta.  Każda marka powinna więc wiedzieć to i owo na temat trendów obowiązujących na dany moment w customer service oraz łączyć odpowiednio narzędzia, systemy i procesy, by umiejętnie przekształcić strategię w zadowolenie klienta. Chcesz wiedzieć jakie trendy będą obowiązywały w tym roku? Przeczytaj ten artykuł!

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.