a_pixel

Lepszy e-mail z Sugesterem

Zapanuj nad firmową korespondencją.
To błyskawiczny sposób na poprawę obsługi klienta.

Przenieś obsługę maili do Sugestera
W kilka minut i zupełnie za darmo!


Poznaj funkcje e-maila w Sugesterze  

E-mail to podstawowy kanał komunikacji biznesowej. W wielu firmach dużą część dnia pochłania właśnie odpisywanie na maile. Dlatego warto zainwestować w narzędzia, które usprawnią ten proces. W tej roli idealnie sprawdzi się Sugester - proste oprogramowanie, które usprawni zarządzanie e-mailami.


Popraw obsługę klienta z Sugesterem!

Korzystaj z aktualnych adresów

Nie musisz tworzyć nowych skrzynek e-mailowych - przekierowanie poczty do Sugestera zajmie najwyżej kilka minut. Bez problemu możesz też odpowiadać na maile z istniejących adresów.

Udogodnienia dla biznesu

Sugester powstał z myślą o przedsiębiorcach. Funkcje takie jak szablony odpowiedzi, ocena jakości komunikacji czy zarządzanie czasem usprawnią pracę w Twojej firmie.

Wszechstronna funkcjonalność

E-maile to nie wszystko. Dlatego Sugester to też zarządzanie zadaniami, prosty CRM, email marketing, udostępnianie plików, forum produktowe i wiele więcej - wszystko, czego potrzebujesz zebrane w jednym miejscu.

E-mail z Sugesterem jest lepszy niż kiedykolwiek.

Bezbolesna migracja

Przenoszenie firmy na nowe oprogramowanie nie musi być trudne ani czasochłonne. Skonfigurowanie przekierowań, wysyłki z własnych adresów czy zaimportowanie archiwum poczty to kwestia kilku minut. Nie znasz się na technologii? Nie ma problemu - chętnie pomożemy.


import maili
 

Wspólny inbox

Koniec z przeoczonymi mailami. Korespondencja nie skierowana do konkretnych osób trafia w Sugesterze do wspólnego inboxu, który pozwala nadać jej adekwatny priorytet i przydzielić ją do odpowiedniej osoby. Wbudowana w Sugestera obsługa wielu działów pozwala zarządząć zarówno dużym przedsiębiorstwem, jak i kilkoma mniejszymi firmami lub markami.

feature1
 

Szybsze i łatwiejsze odpowiedzi

Im szybciej odpowiesz na pytania klientów, tym bardziej będą zadowoleni. Zamiast za każdym razem pisać nowy tekst, po prostu utwórz szablony maili odpowiadających na najczęściej zadawane pytania. W ten sposób nie tylko oszczędzisz czas, ale też poprawisz wizerunek swojego przedsiębiorstwa.
szablony odpowiedzi
 

Przetestuj Sugestera za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.
Podstawowy abonament kosztuje tylko 19 zł miesięcznie!Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej

 

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.