a_pixel

Sugester na laptopie i w telefonie

Nasze oprogramowanie jest w 100% responsywne - działa równie dobrze na komputerach, smartfonach i tabletach.

Wypróbuj Sugestera za darmo

Poznaj funkcje Sugestera

Zaprojektowaliśmy interfejs Sugestera tak, aby był w 100% responsywny, czyli automatycznie dostosowywał się do rozmiarów urządzenia, na którym z niego korzystasz. Nieważne, czy używasz komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona czy tabletu - na każdym będzie wyglądał i działał tak samo dobrze.


Pełna funkcjonalność na wszystkich Twoich urządzeniach

Zarządzanie mailami

Odbieranie, pisanie i przypisywanie maili poza biurem to zupełna oczywistość - Sugester pozwala zarządzać korespondencją z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu.

Dostęp do CRM-a

CRM jest przydatny nie tylko przy biurku, ale też na spotkaniach z klientami czy przełożonymi - dlatego Sugestera możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Zarządzanie zadaniami i nie tylko

Mobilny Sugester to nie tylko maile i CRM, ale także zarządzanie zadaniami, plikami w chmurze czy forum produktowym. To całe biuro w Twojej kieszeni czy torebce!

Poznaj zalety mobilnego Sugestera

Kompatybilny ze wszystkimi systemami

Sugester na urządzeniach mobilnych to po prostu responsywna strona internetowa. Dzięki temu bez problemu zadziała na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową - nieważne, czy korzystasz z Androida, iOS, Windowsa czy innej platformy. W przyszłości planujemy też natywne aplikacje na te systemy.

Czytelny na każdym ekranie

Prawdopodobnie każdego dnia korzystasz z wielu urządzeń z dostępem do internetu. Każde z nich ma ekran w innym rozmiarze i inną rozdzielczość, ale dla Sugestera to nie problem. Dzięki responsywnej metodologii projektowania nasza aplikacja będzie wyglądać równie dobrze na szerokokątnym ekranie komputera jak i podłużnym wyświetlaczu telefonu.

Długoterminowy rozwój

Traktujemy naszych klientów bardzo poważnie i codziennie pracujemy na to, aby Sugester działał jeszcze lepiej. W przyszłości planujemy stworzenie natywnych aplikacji na urządzenia mobilne, ale też dalszy rozwój produktu - możesz mieć pewność, że Sugester będzie Ci służył przez wiele lat.

Przetestuj Sugestera za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.

Podstawowy abonament kosztuje tylko 19 zł miesięcznie!


Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.