fb_pixel

Sugester: proste narzędzie do e-mail marketingu

Dotrzyj do nowych klientów dzięki Sugesterowi.

Wypróbuj nasz system za darmo

Poznaj funkcje e-mail marketingu

Szukasz programu do e-mail marketingu? Wypróbuj Sugestera! Nasza platforma pozwoli ci stworzyć, rozesłać i przeanalizować wyniki dowolnej kampanii.


E-mail marketing w systemie Sugester

Wgraj bazę adresów

Sugester pozwala łatwo wgrać bazę e-maili o dowolnym rozmiarze. Możesz użyć plików w formatach XLS i CSV.

Stwórz i roześlij kampanię

Wbudowany edytor umożliwia stworzenie estetycznych, responswnych maili, a nasza infrastruktura SMTP gwarantuje wysoką dostarczalność.

Przebadaj skuteczność

Sugester posiada zintegrowany CRM, który pozwoli prześledzić skuteczność Twojej kampanii i posegmentować bazę klientów.

Skuteczny e-mail marketing z Sugesterem

Nielimitowane wysyłki

Planujesz szeroko zakrojoną kampanię e-mail marketingową? Masz ogromną bazę kontaktów, do której chcesz rozesłać mailing? A może chcesz wysondować potrzeby ryknu i sprawdzić, czy Twój pomysł wzbudzi pozytywną reakcję potecjalnych kontrahentów? Wszystkie te rzeczy osiągniesz z łatwością dzięki nielimitowanym wysyłkom maili z Sugestera.

Integracja z własnym dostawcą SMTP

Jeśli chcesz korzystać z własnej infrastruktury pocztowej lub już współpracujesz z dostawcą usług SMTP - to żaden problem. Sugestera można w bardzo łatwy sposób skonfigurować tak, aby wysyłka odbywała się za pośrednictwem Twoich serwerów.

Autorespondery

Nie ma nic wygodniejszego niż maile, które wysyłają się same. Do tego właśnie służą autorespondery: wystarczy że swoje odpowiedzi napiszesz raz, a Sugester automatycznie użyje ich w kontakcie z Twoimi klientami. Tworząc autorespondery możesz używać zmiennych - to specjalne frazy, które zostaną automatycznie zamienione na odpowiednie wartości w trakcie wysyłki. Dzięki temu możesz na przykład zwrócić się do każdego ze swoich klientów po imieniu czy użyć nazwy jego miasta w treści maila.

Import baz adresowych

Prawdopodobnie masz już bazę adresów mailowych klientów Twojej firmy. Możliwe też, że kupiłeś bazę adresów mailowych i teraz chcesz jak najsprawniej rozesłać do nich mailing. W Sugesterze to żaden problem - nasz system pozwala zaimportować bazy adresowe we wszystkich najpopularniejszych formatach, w tym XLS (Excel) i CSV.

Graficzny edytor e-maili + HTML

Stworzenie e-maila, który będzie poprawnie wyświetlany przez wszystkie programy pocztowe, jest niezwykle trudne. Dlatego udostępniamy użytkownikom Sugestera graficzny edytor wiadomości, który automatycznie zadba o to, aby stworzone przez Ciebie treści marketingowe były responsywne. Ponadto możesz skorzystać z jednego z przygotowanych przez nas szablonów lub dodać własne w postaci kodu HTML.

Śledzenie dostarczalności

Nie wystarczy wysłać swoich maili w świat - należy też monitorować, czy docierają do swoich odbiorców. Sugester pozwala zarówno na monitorowanie statusów dostarczenia i komunikatów zwrotnych od serwera odbiorcy, ale także na sprawdzenie, czy finalny odbiorca otworzył naszą korespondencję.

Integracja z systemem CRM

Najskuteczniejsze kampanie to te, które są dokładnie dostosowane do odbiorcy. Dlatego moduł e-mail marketingu w Sugesterze jest zintegrowany z CRM-em, który pozwala na dokładną segmentację i analizę bazy klientów.

Przetestuj system Sugester za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.

Podstawowy abonament kosztuje tylko 19 zł miesięcznie!


Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.