a_pixel

Zaufali nam:

logotypy

Miasto Stołeczne Warszawa

warsaw

portfolio1

Stolica Polski od ponad roku korzysta z Sugestera. Dzięki uwagom użytkowników strona miasta rozwija się, staje się  nowocześniejsza i bardziej przystępna dla użytkowników. 
Korzystając z forum sugestii internauci przesyłają jednak nie tylko uwagi do samej strony. Na forum są zgłaszane inne problemy i uwagi dotyczące samego miasta Warszawa.

Home.plportfolio1

Home.pl na bazie Sugestera stworzyło platformę do rozwoju swojego serwisu "Rozwijaj z nami home.pl". 
Na stronie Home.pl nie umieszczono zakładki sugestii, jednak do forum sugestii prowadzi banner na dole strony głównej serwisu.

Carrefour

warsaw

portfolio1

Sieć hipermarketów i supermarketów Carrefour używa Sugestera do wprowadzenia zmian na swojej stronie. Dzięki uwagom internautów strona sieci staje się bardziej przejrzysta i dostępna dla użytkowników.
Forum sugestii Carrefour jest zamknięte. Oznacza to, że użytkownicy mogą zgłaszać sugestie, które trafiają bezpośrednio do twórców serwisu, nie ma możliwości głosowania na nie. Jednak w przypadku wpisania adresu e-mail w podczas dodawania sugestii - administratorzy indywidualnie kontaktują się ze zgłaszającym.

Listonic.pl

warsaw

portfolio1

Intuicyjna lista zakupów Listonic.pl korzysta z angielskiej i polskiej wersji sugestera. Poza zakładką sugestii, linki do forum sugestii zostały umieszczone w kilku miejscach na stronie (jako przycisk w dziale kontakt oraz część menu w stopce strony)

Redro.pl

redro

portfolio1

Redro to sklep online z efektownymi i inspirującymi grafikami. Klienci mogą wybierać spośród milionów wzorów, oraz samodzielnie określić kształt, rozmiar i materiał, z jakich zostanie wykonany wydruk. Redro korzysta z helpdesku Sugester obsługując swoich klientów.

 

 

Przetestuj system za darmo przez 30 dni.


Zarejestruj się

 

 

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.