a_pixel


Sugester dla nowych firm i startupów

Korzystaj z profersjonalnych narzędzi i rozwijaj swój biznes

 

Sprawdź jak to działa
Zupełnie za darmo


Dowiedz się więcej

Dobrze pamiętamy jak to było, kiedy to my zaczynaliśmy. Zdajemy sobie sprawę z jakimi sytuacjami borykają się firmy na starcie. Wiemy, że nie zawsze jest łatwo, dlatego chcemy Ci pomóc i dzielimy się z Tobą tym, co u nas najlepsze - wielomodułowym nowoczesnym systemem wspierającym Twój biznes. Wszystko za jedyne 9 zł netto miesięcznie za użytkownika w pierwszym roku działalności Twojej firmy.

Sugester pozwoli szybko rozwinąć się Twojej firmie

Pełna integracja: maile, live chat, VOIP i CRM w jednym miejscu

Sugester to kompleksowe narzędzie, które pomoże Ci sprawnie zarządzać Twoją firmą. Wystarczy kilka kliknięć, by z jednego miejsca wysłać mail, sms czy po prostu zadzwonić do klienta. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką.

Dowiedz się więcej


karta klienta w CRM
 

Organizacja czasu pracy

Dzięki kalendarzowi i tablicy zadań będziesz mógł rozplanować harmonogram działań dla siebie i swoich pracowników. Łatwo też sprawdzisz czy dane zadanie zostało zrealizowane, kiedy należy skontaktować się z klientem lub wysłać do niego ofertę. Na koniec za pomocą kilku kliknięć wygenerujesz timesheet czy raport z wykonanych prac.


Dowiedz się więcej


kalendarz z otwartym oknem do rejestracji czasu pracy
 

Szanse sprzedaży i historia finansowa

Zapisując swoje szanse sprzedaży w Sugesterze jako Interes, jesteś w stanie łatwo śledzić postęp każdej z nich - od pierwszego kontaktu, przez negocjacje, po realizację i sprzedaż. Łatwiej Ci jest też później na podstawie tych danych ocenić wartość klienta i zmaksymalizować jego potencjał.


Dowiedz się więcejlejek sprzedażowy
 

Mailing grupowy

Sugester daje Ci możliwość wysyłki newsletterów, ofert czy innych grupowych mailingów do dużych grup odbiorców. Dzięki zintegrowanemu systemowi CRM, program pozwoli Ci prześledzić skuteczność każdej kampanii i posegmentować bazę klientów.


Dowiedz się więcej

Lista kampanii mailingowych

Wykonaj 2 proste kroki, aby otrzymać zintegrowane narzędzie do budowania i zarządzania relacjami z Twoimi klientami

1. Wklej logo Sugestera na swoją stronę www (pobierz logo kwadratlogo prostokąt
2. Podlinkuj logo do nas
3. Napisz do nas i dopytaj o szczegóły


Załóż konto i przetestuj system
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.