Jak przygotować dobry mailing, by nie trafił do spamu?

author Sylwia Cerecka, 2018-12-18

Jak pokazują dane szacunkowe, poczta elektroniczna stanowi główny kanał komunikacji z klientem dla ponad 90% firm. Niestety, nawet 50% maili z ofertami trafia do folderu Spam. Co zrobić, aby uchronić swoje e-maile przed banicją? Jak przygotować dobry mailing? Podpowiadamy.

Czytaj całość

Portal klienta - prosty sposób na zarządzanie zgłoszeniami od Twoich klientów. Sprawdzone rozwiązanie w działach helpdeskowych, serwisowych i nie tylko

author Sylwia Cerecka, 2018-08-30

Jeśli prowadzisz w swojej firmie posprzedażową obsługę klienta, przyjmujesz zgłoszenia, informacje o usterkach czy uwagi odnośnie udogodnień, jakie przydałoby się wprowadzić w Twoim produkcie, na pewno zależy Ci, by poziom obsługi tych zgłoszeń był na jak najwyższym poziomie.

Wiele firm do obsługi zgłoszeń używa głównie maili, czasem są to też formularze. Niestety takie rozwiązanie nie sprawdzi się w każdym biznesie.

A czy nie lepiej by było dać klientowi narzędzie, w którym mógłby na bieżąco przeglądać swoje maile jakie wymienia tylko z Twoją firmą, a dodatkowo gdzie samodzielnie mógłby dodawać nowe zgłoszenia do rozpatrzenia i śledzić ich postęp?

 

Czytaj całość

Jak cofnąć wysłanego przez pomyłkę maila?

author Sylwia Cerecka, 2018-08-01

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wysłać maila do nie tej osoby co trzeba? Np do szefa zamiast kolegi? A może w Twojej wiadomości zabrakło ważnego załącznika? Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. My wiemy jakiego triku użyć, by to wyjście znaleźć i wyjść z twarzą z kłopotliwej sytuacji.

Czytaj całość

Service desk (lub servicedesk)

author Sugester Team, 2015-06-09

Service desk (lub servicedesk) to ta część firmy, która zajmuje się zapewnianiem użytkownikom odpowiedniej pomocy w dziedzinie IT. Trudno prowadzić dobry service desk bez odpowiedniego oprogramowania. Czytaj dalej, jeśli szukasz programu, który pozwoli ci łatwo zorganizować pracę service desku w Twojej firmie.

 

Czytaj całość

Zarządzanie czasem

author Zespół Sugester.pl, 2015-05-07

Czas to coś, czego zawsze nam brakuje. Dlatego właśnie odpowiednie zarządzanie czasem jest tak ważne, szczególnie w życiu zawodowym.

Czytaj całość

Zarządzanie projektami

author Zespół Sugester.pl, 2015-05-07

Zarządzanie projektami to kluczowy element sukcesu zarówno przedsiębiorstw, NGOsów jak i freelancerów. Skuteczne zarządzanie projektami jest dużo łatwiejsze, jeśli zastosujesz do niego odpowiednie narzędzia.

Czytaj całość

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.