a_pixel

Nowy, lepszy Sugester

Zmieniamy się dla Ciebie...

App screenshot

Przedstawiamy nową wersję systemu Sugester

Sprawdzone rozwiązania i nowoczesny design

Nadchodzi nowe

Już oficjalnie. Prezentujemy zapowiedź nowej odsłony systemu Sugester. Nowy Sugester będzie dostępny w wersji podstawowej dla pierwszych beta testerów już niebawem. Zdradzimy Ci pewien sekret. Nasze zespoły pracują już na nowej wersji Sugestera. Naprawdę warto czekać!

Czas na zmiany

Nowa wersja systemu Sugester powstała z myślą o Tobie i dla Ciebie. Wiemy, że zawsze przychodzi czas na zmiany, dlatego od dawna nasze zespoły pracują nad nową-lepszą wersją systemu. Nie oznacza to, że stara wersja systemu Sugester zniknie zupełnie. Sam zdecydujesz, z którą wersją systemu zostaniesz.

Sprawdzone rozwiązania i nowoczesny design

Więcej możliwości i nowy wygląd - to właśnie znajdziesz w nowym Sugesterze. Nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań i Twoich ulubionych funkcji. W nowej wersji systemu kontynuujemy trendy, które sprawdzają się od lat w Sugesterze. Dodatkowo aplikacja zostanie wzbogacona o nowe opcje, intuicyjny interfejs i lepszą wydajność. Czy można chcieć więcej?

Nowa wersja systemu Sugester. Zdradzamy szczegóły

W wersji beta systemu znajdziesz już

Nowy Sugester to więcej możliwości

 • Nowoczesny interfejs

  Intuicyjny interfejs umożliwia sprawne poruszanie się w aplikacji i wspiera użytkownika w jego działaniach. Zadbaliśmy też o responsywność. Dla Twojego komfortu korzystanie z nowej wersji Sugestera będzie tak samo wygodne na ekranie komputera jak i smartfona.

 • Zarządzanie zespołami

  W jednej aplikacji stworzyliśmy przestrzeń do zarządzania wieloma zespołami, a nawet firmami. Nowy Sugester pomaga uporządkować projekty i łatwo przypisać zadania użytkownikom, monitorować efekty pracy i sprawdzać czas poświęcony na wykonanie zlecenia. Wspiera też komunikację między zespołami.

 • Szybkie wyszukiwanie

  Dzięki wyszukiwarce umieszczonej w aplikacji znajdziesz dowolne informacje na temat zespołu, prowadzonego projektu czy realizowanego zadania. Wystarczy wpisać hasło, a system wyświetli wszystkie pasujące wyniki, które pojawiają się nie tylko w tytułach, ale też w treści, w komentarzach i opisach postów znajdujących się w systemie.

 • Łatwe dodawanie załączników i grafik

  Nowy Sugester to dużo łatwiejsze dodawanie grafik i załączników do maili, zadań i postów w bazie wiedzy. Wystarczy jedno kliknięcie, by wybrać obrazek i zamieścić go w poście.

 • Zarządzanie urlopami online

  Zupełną nowością w nowej wersji Sugestera jest moduł do elektronicznego obiegu wniosków urlopowych. Dzięki niemu każdy pracownik w prosty sposób może wypełnić wniosek urlopowy i przekazać go przełożonemu do zatwierdzenia. Wnioski są automatycznie dodawane do workinfo.

 • Moduł workinfo

  W nowym Sugesterze znajdziesz moduł, który pozwoli Ci monitorować obecność pracownika w pracy, jego planowane zadania i czas jaki poświęcił na te już zrealizowane. Sprawdzisz też zaplanowane urlopy Twojego zespołu. Wszystko dostępne od ręki, w jednym miejscu, w formie elektronicznej.

Bądź na bieżąco z postępem prac w nowej wersji Sugestera

Sprawdź, co już zrobiliśmy

Sprawdź

Dołącz do beta-testerów

Chcesz jako jeden z pierwszych użytkowników sprawdzić nasze pomysły i możliwości nowego systemu, który tworzymy?

Zapisz się na listę beta-testerów, odbierz dostęp do wersji beta nowego Sugestera i powiedz nam co Ci się podoba, a czego brakuje. Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii. To dla Ciebie budujemy nasz system.

Jeśli chcesz pomóc nam w tworzeniu najlepszej wersji nowego Sugestera, zapisz się na testy.

Masz pytania dotyczące nowej wersji Sugestera?

Napisz do nas

Skontaktuj się
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.