a_pixel

Gamifikacja

Bawić można się też w pracy. Zmotywuj swoich pracowników i klientów

Zacznij gamifikować swój produkt
Zupełnie za darmo, w kilka minut


Poznaj funkcje Gamifikacji w Sugesterze  

Wiele firm doceniło zalety gamifikacji. Dołącz do nich!

  • unizeto
    lenovo
    lamillou
    home.pl


Gamifikacja to mechanizm stosowania rozwiązań znanych z gier i zabaw w nietypowych miejscach - na przykład w pracy. Nasz pomysł na gamifikację to włączenie elementów rywalizacji i współzawodnictwa do codziennych biurowych zadań i interakcji na forach. Stosując je nie tylko zwiększysz wydajność swojego zespołu, ale też zaktywizujesz użytkowników i zwiększysz ich satysfakcję.


Jak działa gamifikacja z Sugesterem

Wytarczy kopiuj-wklej

Łatwy do wklejenia na dowolną stronę widget, który ułatwia komunikację i umożliwia głosowanie na najlepsze wpisy.

Tworzenie rankingów i dawanie odznak

Użytkownicy, którzy tworzą dobre wpisy, są nagradzani przez społeczność głosami. Im więcej głosów, tym wyższa pozycja w rankingu i tym bardziej prestiżowa odznaka.

Integracja z portalami społecznościowymi

Twoi użytkownicy nie muszą zakładać specjalnego konta, żeby korzystać z funkcji gamifikacji - wystarczy, że są już na Facebooku.
services1 services2 services3


Co zyskam gamifikując z Sugesterem?

Gamifikacja motywuje ludzi

Dzięki gamifikacji ludzie chętnie robią rzeczy, które normalnie uważaliby za niezbyt ciekawe obowiązki. Dodanie elementu rywalizacji do procesu odpowiadania na maile klientów czy pytania na forum sprawia, że codzienne zadania stają się przyjemniejsze.

Gamifikacja pozwala łatwo zmierzyć efektywność

System punktów, odznak czy rang pozwala w obiektywny sposób porównać wyniki pracowników. Nie musisz już polegać na subiektywnych wrażeniach - możesz po prostu spojrzeć na obiektywne statystyki mierzące konkretne aktywności.

Gamifikacja skraca czas wykonywania zadań

Czas mija szybko, kiedy dobrze się bawimy. Gamifikacja sprawia, że bardziej zależy nam na wykonaniu zadań szybko - w końcu chcemy jak najszybciej przejść do kolejnych.

Gamifikacja buduje dobrą kulturę pracy

Dzięki gamifikacji pracownicy z przyjemnością rywalizują w produktywny sposób - porównują się pod względem swojej efektywności. Co więcej, obowiązki kojarzą im się z przyjemnie spędzonym czasem.

Przetestuj system za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.


Zarejestruj się  
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.