a_pixel

Funkcje gamifikacji

globe
Różne rodzaje głosowania »

Możesz dostosować system głosowania na wpisy do swoich potrzeb. Głosowanie może odbywać się w ramach systemu Sugester, lub za pomocą Facebooka; użytkownicy mogą mieć jeden lub więcej głosów, a ilość głosów może resetować się w dowolnie zdefiniowanym okresie.

globe
Zarządzanie beta testami »

Dzięki gamifikacji bardzo łatwo zidentyfikować najbardziej aktywnych użytkowników. Przy wprowadzaniu do produktu zmian czy nowych funkcjonalności ich zdanie będzie bardzo cenne - dlatego warto zaprosić ich do procedury beta testów.

globe
Tworzenie rankingów »

Który pracownik najszybciej odpisuje na maile? Który członek forum opublikował w tym tygodniu najwięcej wpisów? Tego typu interesujące informacje z łatwością uzyskasz i opublikujesz dzięki wbudowanej w Sugestera funkcji tworzenia rankingów.

globe
Nadawanie rang i odznak »

Odznaki, rangi, tytuły, klasy - to zupełnie darmowe pomysły na nagradzanie aktywnych użytkowników i zachęcanie ich do dalszej aktywności. Złota gwiazdka obok nazwy użytkownika potrafi zmienić zaskakująco wiele.

globe
Personalizacja wyglądu »

Organizując konkurs czy wprowadzając gamifikację myślisz o dobru swojej firmy. Dzięki łatwej personalizacji wyglądu nasze narzędzia idealnie wtopią się w layout twojej strony i pozwolą ci zachować spójny wizerunek marki.

globe
Integracja z portalami społecznościowymi »

Konieczność rejestracji w nowym serwisie to duża bariera dla nowych użytkowników. Dzięki integracji z Facebookiem unikniesz tego problemu - nowi odwiedzający z łatwością zalogują się w twoim serwisie bez tworzenia nowego konta.

globe
Łatwe dodawanie podstron »

Dodawanie nowych podstron w ramach Sugestera jest banalnie proste. Wystarczy kilka klinięć w panelu zarządzania i już - wszystko działa i jest gotowe do upublicznienia.

globe
Widget, który wystarczy wkleić »

Żeby korzystać z gamifikacji (i innych funkcji Sugestera) nie musisz uczyć się programowania. Wystarczy skopiować przygotowany przez nas kod i wkleić go w odpowiednie miejsce na stronie.

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.