a_pixel

Sugester ♥ Fakturownia

Faktury, magazyn, CRM i maile w jednym miejscu

Wypróbuj nasz CRM za darmo

Załóż konto w Fakturowni

Połączenie Fakturowni i Sugestera to rozwiązanie, które pozwoli Ci zebrać w jednym miejscu wszystko, co do tyczy twojego biznesu: faktury, płatności, stany magazynowe, maile, daty spotkań, informacje o klientach i zadania do wykonania.


Sugester zintegrowany z Fakturownią to:

Wspólna baza klientów

Dane klientów są na bieżąco synchronizowane pomiędzy programami - nie musisz niczego konfigurować.

Wszystkie informacje pod ręką

Na zintegrowanej karcie klienta zobaczysz nie tylko dane teleadresowe, ale też całą historię kontaktów, notatki z rozmów telefonicznych, faktury czy umówione spotkania.

Łatwa obsługa

Fakturownię i Sugestera stworzył ten sam zespół. Dzięki temu programy wyglądają i działają podobnie - błyskawicznie przyzwyczaisz się do nowego systemu.

Poznaj zalety korzystania z Sugestera

Łatwy dostęp do informacji

Połączenie Sugestera i Fakturowni pozwala Ci uzyskać pełen obraz Twoich klientów. Na jednej stronie zobaczysz nie tylko historię zakupów danej osoby czy firmy, ale też pełne archiwum korespondencji mailowej, rozmowy telefoniczne, konwersacje na czacie i notatki ze spotkań. W tym samym miejscu możesz utworzyć przypomnienia czy obejrzeć raport płatności.

Lepsza obsługa klienta

Dobra obsługa klienta to klucz do sukcesu w biznesie. Dzięki takim funkcjom Sugestera jak szablony e-maili, automatyczne odpowiedzi czy zarządzanie firmowymi mailami nie tylko podniesiesz poziom obsługi klienta w Twojej firmie, ale też oszczędzisz cenny czas.

Rozsądne koszty i szybkie wdrożenie

Wdrożenie systemu CRM nie musi być kosztowne ani czasochłonne. Podłącznie Sugestera do Twojego konta na Fakturowni to kwestia kilku kliknięć, a podstawowy plan abonamentowy kosztuje tylko 19 złotych miesięcznie. Dodatkowo klientom Fakturowni oferujemy aż 15% rabatu przy opłacie abonamentu na rok.

Przetestuj system Sugester CRM za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.

Podstawowy abonament kosztuje tylko 19 zł miesięcznie!


Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.