a_pixel

Sugester Changelog

Prosty widget z nowościami dla twoje aplikacji online + publiczna baza wiedzy aby Twoi użytkownicy zawsze wiedzieli co dzieje się w systemie.

Wypróbuj za darmo

Sugester Changelog to prosty sposób na informowanie użytkowników o nowościach dotyczących Twojego produktu, strony czy aplikacji. Wystarczy, że dodasz do strony jeden skrypt.


Poznaj Sugester Changelog

Zintegrowany z bazą wiedzy

Changelog automatycznie pobiera artykuły z wybranej kategorii w Twojej bazie wiedzy - nie musisz pamiętać o dodatkowej czynności.

Minimalistyczna estetyka

Changelog to niewielkie, estetyczne okienko, które zwróci uwagę odwiedzających, ale nie przytłoczy swoim wyglądem Twojej witryny czy aplikacji.

Pełna personalizacja

Sugester Changelog możesz dowolnie dostosować do swoich wymagań pisząc własny kod CSS.

Wypróbuj Sugester Changelog już dziś

Banalnie prosta instalacja

Dodanie widgetu Sugester Changelog do strony czy aplikacji jest tak proste jak to możliwe. Wystarczy, że skopiujesz ze swojego konta jedną linijkę kodu i wkleisz ją do źródła Twojej strony. Gotowe!

feature1

Zawsze na bieżąco

Sugester Changelog pozwala w prosty sposób informować użytkowników o nowościach dotyczących Twojego produktu, strony czy aplikacji. Dzięki temu ułatwisz im odkrycie nowych funkcji, zmian regulaminowych czy świeżo opublikowanych treści.

changelog notifier

Integracja z bazą wiedzy

Aktualizacje changeloga są automatycznie generowane na podstawie nowych wpisów do bazy wiedzy. Nie musisz tworzyć osobnych treści i pamiętać o kolejnej rzeczy do zrobienia - changelog jest zawsze aktualny.
feature1

Wypróbuj Sugester Changelog za darmo

Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.