a_pixel

Funkcje zarządzania zadaniami

globe
Generowanie timesheetów »

Dzięki Sugesterowi generowanie timesheetów, rozliczeń lub raportów z prac będzie bezbolesne i przyjemne »

globe
Licznik czasu zawsze pod ręką »

Już nigdy czas poświęcony na jakieś zadanie nie zostanie niepoliczony. Jeżeli nawet nie uruchomisz timera, system odnotuje Twoją aktywność w kontekście tego zadania »

globe
Priorytety zadań »

Sugester pozwala na sprawne ustawianie priorytetów zadań. Po prostu złap i przenieś ważne zadanie wyżej »

globe
Przydzielanie zadań »

Przydzielanie zadań w systemie Sugester to tylko 2 kliki. Rozwiń listę, wybierz osobę i ..gotowe! Zadanie pojawi się na jej liście »

globe
Uprawnienia użytkowników »

Pracując w grupie, daj odpowiednie uprawnienia jej członkom. System daje możliwość nadawania uprawnień zgodnie z rolą, jaką dany użytkownik pełni w firmie. »

globe
Odkładanie zadań »

Wiadomo, że jest czas na zadania ważne i mniej ważne. Niektóre są istotne, ale może nie w tym tygodniu. Sugester sprawia, że ustawianie priorytetów jest proste »

globe
Projekty »

Twórz projekty, przypisuj do nich określone osoby, ustalaj ich widoczność. »

globe
Grupowanie zadań »

Jest jasne, że zadania wymagają grupowania. Można grupować zadania wedle klientów lub kategorii. Do każdej wybranej kategorii możesz również zaprosić gościa z zewnątrz »

globe
Integracje i inne moduły »

Zarządzanie zadaniami i projektami jest tylko jednym z modułów systemu Sugester. W miarę rozwoju Twojej firmy, możesz łatwo aktywować dowolne dostępne w systemie moduły Helpdesk, CRM, Emailing, Forum Sugestii, Formularze, VOIP czy Bazę wiedzy»

globe
Scrum Sprints »

Użyj Scrum Sprints jeśli chcesz, by Sugester pomógł Ci odpowiednio rozplanować pracę w Twoim zespole i równomiernie rozłożyć siły między pracowników.»

globe
Kalendarz »

Trudno wyobrazić sobie planowanie pracy bez kalendarza. Dlatego wszystkie zadania i projekty w Sugesterze możesz przeglądać w widoku dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Kalendarze można łatwo udostępniać członkom zespołu lub zachować dla siebie. »

globe
Tablica zadań »

Tablica zadań to rozwiązanie znane z metodologii Agile - dzieli planowane czynności na kolumny w zależności od dowolnie nazwanych statusów. Zadaniami można łatwo manipulować, przesuwając je z dnia na dzień czy z kolumny do kolumny. »

 

 

Używaj i ciesz się systemem. Przez pierwsze 30 dni bez opłat przetestujesz pełne działanie systemu.


Zarejestruj się

 

 

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.