a_pixel

Bezbolesne, efektywne i motywujące
zarządzanie czasem pracy.

Sugester pomaga ukierunkować aktywność pracowników w zespole

Sprawdź jak to działa

Poznaj funkcje Zarządzania czasem pracy

Tysiące firm korzystają z Sugestera. Dołącz do nich:Sugester pozwala zarządzać czasem pracy w wygodny sposób. Dzięki naszym narzędziom zawsze będziesz wiedzieć ile czasu zajął ci dany projekt, jak długo pracowali nad nim konkretni pracownicy, czy ile czasu średnio zajmuje odpowiedź na maila od klienta. Z pomocą Sugestera bezboleśnie zwiększysz wydajność i zmotywujesz pracowników.


Nie marnuj czasu - zarządzaj nim z Sugesterem

Automatyczny pomiar czasu pracy

Czas pracy może być automatycznie zliczany od momentu, kiedy pracownik zaloguje się w firmowej sieci czy zacznie korzystać z konkretnej aplikacji.

Rejestrowanie aktywności

Sugester posiada otwarte API, które umożliwia rejestrowanie aktywności członków zespołu w zewnętrznych aplikacjach - np. nowych commitów na GitHubie.

Łatwe raporty

Z pomocą Sugestera szybko wygenerujesz timesheety dla konkretnych pracowników czy wykazy czasu spędzonego na danym projekcie, które następnie łatwo zamienisz w faktury czy rachunki.

Dlaczego warto skorzystać z Sugestera

Przypomina o wypełnianiu timesheetu

Pracując z Sugesterem nigdy nie zapomnisz wypełnić swojego timesheetu. Nasza aplikacja automatycznie przypomni ci, że powinieneś uzupełnić informacje o przepracowanym czasie.

Ułatwia rozliczenia

Jeśli twoja firma świadczy usługi rozliczane na godziny, to Sugester jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Łatwo przygotujesz wykaz czasu spędzonego na danym zadaniu czy projekcie, a następnie wygenerujesz gotową do wysłania fakturę.

Motywuje zespół

Mierzenie czasu sprawia, że środowisko pracy staje się bardziej transparentne. Twój zespół zyska też dodatkową motywację do terminowego wykonywania zadań.

Działa z popularnymi aplikacjami

Nie musisz przystosowywać swojej firmy do Sugestera - to Sugester przystosuje się do ciebie. Oferujemy otwarte API, dzięki któremu łatwo zintegrujesz nasza aplikację z takimi narzędziami jak GitHub czy Slack.

Przetestuj system za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.


Zarejestruj się   lub   ... dowiedz się jeszcze więcej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.