a_pixel

Rejestracja i zarządzanie czasem pracy

globe
Licznik czasu (timer) »

Warto wiedzieć co pochłania najwięcej Twojego czasu w pracy. W naszej aplikacji wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić licznik czasu - możesz w ten sposób zmierzyć ile czasu zajmuje ci odpisywanie na maile, odbieranie telefonów czy poprawianie strony internetowej. Wszystko bez opuszczania Sugestera!

globe
Rejestrowanie aktywności »

Każde działanie w Sugesterze jest automatycznie rejestrowane. Otwarcie skrzynki mailowej, zmiana statusu czy utworzenie nowego zadania zostawiają ślad w dzienniku aktywności; każdy wpis jest opatrzony takimi detalami jak nazwa użytkownika, data i godzina.

globe
Timesheet - karta pracy »

Wbudowany w Sugestera moduł tworzenia timesheetów pozwala na łatwe kontrolowanie pracy w zespole. Możesz wymagać, aby pracownicy po każdym zakończonym dniu wypełniali kartę pracy, a pozycje na karcie obowiązkowo łączyli z klientem z bazy, projektem lub utworzonym przez Ciebie zadaniem.

globe
Priorytety zadań »

Każdemu utworzonemu w Sugesterze możesz nadać odpowiedni priorytet - od niskiego (kolor jasnoniebieski) do najwyższego (czerwony). Dzięki temu zawsze jest jasne, którymi zadaniami należy zająć się w pierwszej kolejności.

globe
Przypomnienia o wypełnieniu timesheetu »

Wypełnianie timesheetu - czyli godzinowego podsumowania dnia pracy - to dobry sposób na prowadzenie ewidencji zadań w przedsiębiorstwie. Dzięki automatycznym powiadomieniom nie zapomnisz tego zrobić - Sugester przypomni ci o tej czynności na początku każdego kolejnego dnia pracy.

globe
Przewidywany czas wykonania zadania »

Trudno dobrze zaplanować dzień pracy nie wiedząc ile czasu zajmą nam poszczególne czynności. Dlatego w Sugesterze tworząc nowe zadanie możesz dodać do niego przewidywany czas wykonania - dzięki temu układanie terminarza staje się prostsze i bardziej efektywne.

globe
Rejestracja obecności w biurze na podstawie IP »

Niektóre rodzaje pracy wymagają fizycznego przebywania w biurze w konkretnych godzinach. Wystarczy, że dodasz do Sugestera odpowiednie ustawienia, a wejście do systemu z biurowego IP będzie automatycznie rejestrowane jako obecność w pracy.

globe
Wygodne raporty »

Zbieranie danych to jedno - najważniejsze jest przedstawienie ich w taki sposób, aby dało się na ich podstawie wyciągnąć wartościowe wnioski. Raporty Sugestera umożliwiają błyskawiczne zorientowanie się w tym kto, co i jak długo robi w Twojej firmie.

Przetestuj system za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.


Zarejestruj się
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.