a_pixel

Funkcje lepszego e-maila

globe
Korzystanie z własnych adresów »

Przeniesienie firmy do Sugestera nie wymaga zmiany żadnego istniejącego adresu mailowego. Wszystkie skrzynki z łatwością podłączysz do naszego systemu tak, aby zarówno odbierać jak i wysyłać z nich pocztę.

globe
Nielimitowana liczba skrzynek »

W Sugesterze możesz odbierać i wysyłać pocztę z dowolnej liczby adresów. Dzięki temu z systemu może korzystać kilkudziesięciu użytkowników z osobnymi mailami oraz skrzynkami grupowymi (np. marketing@twojafirma.pl).

globe
Wspólny inbox »

Maile, zadania i posty na forum trafiają do wspólnego inboxu, dzięki czemu natychmiast masz dostęp do wszystkich ważnych informacji. Ułatwia to też przydzielenie odpowiednim pracownikom zapytań tak, aby każdą sprawą zajmowała się najbardziej kompetentna do tego osoba.

globe
Wiele działów, firm lub marek »

Sugester pozwala na stworzenie kilku osobnych widoków systemu. Dzięki temu z jednego konta możesz zarządzać kilkoma działami dużej firmy lub kilkoma mniejszymi przedsiębiorstwami czy markami.

globe
Poczta SMTP »

Protokół SMTP to bardzo łatwa w konfiguracji technologia, która pozwala wysyłać pocztę z własnego adresu i jednoczesne zachować kopię każdej wiadomości na swoim serwerze.

globe
Własne stopki HTML »

Elegancka stopka z informacjami o firmie i stanowisku doda każdemu mailowi profesjonalizmu. Dlatego dla każdej skrzynki podłączonej do Sugestera można stworzyć osobną stopkę z wykorzystaniem znaczników HTML oraz obrazków.

globe
Szablony odpowiedzi »

Wielokrotne odpowiadanie na to samo pytanie to męcząca strata czasu. Dlatego w Sugesterze możesz utworzyć dowolną liczbę szablonów odpowiedzi, dzięki którym szybko i bez wysiłku udzielisz odpowiedzi na często powtarzające się zapytania.

globe
Śledzenie statusu wysyłki »

Chociaż wiadomo, że często powtarzająca się wymówka o "niedochodzących mailach" nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością, to warto wiedzieć co dokładnie dzieje się z naszą korespondencją. Sugester pozwala śledzić pocztę na każdym etapie jej doręczenia i upewnić się, że bez problemów dotarła do adresata.

globe
Edytor WYSIWYG + HTML »

Nie wszystko da się skutecznie wyrazić za pomocą niesformatowanego tekstu. Dlatego wbudowany w Sugestera edytor tekstu oferuje wszystkie funkcje znane z pakietów biurowych. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą też edytować treść maili w postaci kodu HTML.

globe
Własne filtry »

Walka ze spamem jest bardzo trudna, nawet jeśli stosuje się wszystkie najbardziej zaawansowane technologie. Dlatego Sugester pozwala Ci tworzyć własne filtry maili, dzięki czemu samodzielnie możesz wyeliminować niechciane wiadomości niewykryte przez nasze oprogramowanie.

globe
Mailing grupowy »

Wysyłanie newsletterów, ofert czy innych grupowych mailingów do dużych grup odbiorców potrafi być trudne i kosztowne. Z Sugesterem nie musisz się tym martwić - dzięki opcji mailingu grupowego wszyscy adresaci dostaną Twoją wiadomość tak, jakby była adresowana tylko do nich.

globe
Importowanie archiwum maili » »

Stara korespondencja bywa przydatna - lepiej mieć ją pod ręką także po zmianie systemu na Sugestera. Dlatego do naszego oprogramowania z łatwością zaimportujesz archiwum e-maili ze wszystkich popularnych klientów pocztowych, w tym Gmaila czy Outlooka.

globe
Wątki jak w Gmailu »

Niektóre rozwiązania są tak uniwersalne, że trudno wyobrazić sobie pracę bez nich. W Sugesterze Twoje maile są łączone w wątki na tej samej zasadzie co w Gmailu - to wygodny, intuicyjny i sprawdzony sposób na porządkowanie poczty.

globe
Ocena komunikacji »

Najłatwiej poznasz opinie swoich klientów po prostu o nie pytając. Dlatego Sugester umożliwia dołączenie do korespondencji prostej graficznej ankiety - kontrahenci jednym kliknięciem mogą dać Ci znać, na ile byli zadowoleni z obsługi klienta w Twojej firmie.

globe
Email marketing »

Wzmocnij wizerunek swojej firmy poprzez email marketing. Wysyłaj mailing, śledź jego efekty i planuj kolejne kroki skutecznej kampanii

globe
Marketing automation »

Prowadź spersonalizowane, dostosowane do potrzeb klientów zautomatyzowane kampanie marketingowe dzięki opcji Marketing Automation w Sugesterze

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.