a_pixel

Własne stopki HTML

Dobrze zaprojektowana stopka z danymi teleadresowymi, stanowiskiem i logo firmy to obowiązkowy element profesjonalnej korespondencji. W Sugesterze każda skrzynka e-mail może mieć zdefiniowaną własną stopkę. Możesz stworzyć ją używając wbudowanego edytora lub pisząc własny kod HTML. Stopka w formacie HTML pozwala odpowiednio sformatować podpis, dodać odnośniki oraz obrazki o dowolnym rozmiarze. Tak zaprojektowana stopka email wygląda profesjonalnie oraz wzbudza większe zainteresowanie u odbiorcy.

Własne stopki HTML


Jak dodać stopkę do Twojego maila w Sugesterze?

Wystarczy, że wybierzesz skrzynkę email, dla której chcesz zaprojektować stopkę, a następnie wpiszesz kod HTML. Możesz przy tym korzystać ze zmiennych Liquid, dzięki czemu Twoja stopka będzie dynamiczna, a dane w niej zawarte będą się zmieniać w zależności od tego, kto z Twojego zespołu wysyła wiadomość.
WięcejWypróbuj wszystkie funkcje Sugestera za darmo przez 30 dni!

Stwórz profesjonalny podpis w swojej firmowej korespondencji


Stwórz profesjonalną stopkę

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!


Dodaj te elementy do Twojej stopki email i zachwyć odbiorców

ikonka z kopertą, słuchawką telefonu i znaczkiem małpa

Dane teleadresowe

Informacje takie jak imię i nazwisko, stanowisko, adres email, telefon czy strona www pozwolą zrozumieć odbiorcy dlaczego to Ty się z nim kontaktujesz i w jakiej sprawie. W Sugesterze nie musisz wpisywać ich ręcznie, wystarczy użyć odpowiednich zmiennych.
ikonka facebooka w kwadracie

Media społecznościowe

Portale społecznościowe mają wysoką pozycję w Google i potrafią przyczynić się do przekierowania ruchu na stronę. Uzupełniając firmowy profil w Sugesterze, informacje o mediach będą dodawane automatycznie do stopki.
przykład logo firmowego

Obrazki

Zdjęcie lub logo firmy dodane do stopki uatrakcyjnią ją i zwiększą świadomość odbiorcy na temat Twojej firmy. Wystarczy dodać obrazek do plików w Sugesterze i użyć zmiennej, by grafika wyświetlała się w stopce.
palec wskazujący pokazujący że coś klika

Przyciski Call to action

Przyciski typu CTA w subtelny sposób poinformują Twojego odbiorcę o zbliżających się promocjach, nadchodzących projektach czy zdobytych przez Twoją firmę nagrodach.
trzy koła nachodzące na siebie w trzech odcieniach niebieskiego koloru

Kolory

W Sugesterze możesz dowolnie zmieniać kolorystykę Twojej stopki, dzięki formatowi HTML. Możesz użyć w niej dokładnie takich kolorów, jakie znajdują się w Twoim firmowym logo lub nawiązują do tożsamości wizualnej Twojej marki.
ikonka smartfona

Urządzenia mobilne

Większość odbiorców odbiera maile w telefonie, dlatego nie zapomnij sprawdzić, czy Twoja stopka dobrze się prezentuje na małym ekranie.


Skorzystaj z profesjonalnych szablonówJeśli nie masz czasu tworzyć stopki od podstaw, możesz skorzystać z naszych szablonów stopek email. Do dyspozycji masz kilka uniwersalnych wzorów, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Możesz też sięgnąć po szablony stopek okolicznościowych i wykorzystać je na przykład podczas świąt. Wystarczy jedno kliknięcie, by dodać wybraną stopkę do skrzynki i cieszyć się profesjonalnym podpisem w firmowej korespondencji.

Cztery wzory stopek email w Sugesterze

Wypróbuj wszystkie funkcje Sugestera za darmo przez 30 dni!

Stwórz profesjonalny podpis w swojej firmowej korespondencji


Stwórz profesjonalną stopkę

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.