a_pixel
stopka email ze świątecznym banerem z prawej strony
Blog Obsługa klienta Zarządzanie firmą

6 gotowych szablonów stopek, które wykorzystasz w świątecznej korespondencji

Sylwia Cerecka

Sylwia Cerecka, 2023-12-15

Coraz bliżej święta. Za chwilę wszystkich pochłoną świąteczne przygotowania. Nam też udzielił się już świąteczny nastrój, dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów na świąteczne stopki w mailu. 

Dla wszystkich, którzy obchodzą święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. A gdyby tak dodać odrobinę magii do firmowej korespondencji? Wystarczy kilka świątecznych elementów, by przesłać swoim klientom pozytywną energię. Daj się porwać magii świąt.

Sprawdź jakie mamy dla Ciebie propozycje na świąteczne stopki email. 

Myślisz, że to trudne i czasochłonne? Nic bardziej mylnego - przygotowaliśmy gotowe kody html. Wystarczy je pobrać, wkleić w konfiguracji konta i cieszyć się wyjątkową świąteczną atmosferą.

W zeszłym roku mieliśmy dla Ciebie 6 szablonów, w tym roku mamy 6 kolejnych, zupełnie nowych. Masz więc w czym wybierać.

 

Świąteczny baner dodany do stopki

Najprostszym i jednocześnie najbardziej efektywnym urozmaiceniem stopki email będzie dodanie świątecznego banera. Do tego możesz zmienić kolor czcionki w treści stopki i efekt murowany. Stopki są w formacie html, dlatego łatwo możesz je edytować i dodać coś od siebie.

Przykład stopki świątecznej - gold

 

Przykład stopki swiątecznej  - jasny

 

Przykład stopki świątecznej - zielony

Jeśli podoba Ci się któraś z tych stopek, zajrzyj do naszego artykułu Stopki okolicznościowe - gotowe szablony i pobierz kod html. W naszej bazie wiedzy znajdziesz w sumie 12 gotowych szablonów.

 

Stopka w świątecznych kolorach

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jeśli chcesz, by Twoja stopka była inna niż zwykle i kojarzyła się ze świętami, możesz po prostu wprowadzić do niej kolory. Czerwony i zielony nieodzownie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Dodaj je do swojej stopki i stwórz świąteczny nastrój w mailu. A jeśli najdzie Cię ochota, możesz zawsze dodać pasujący kolorystycznie świąteczny baner.

stopka email świąteczna z czerwoną i zieloną czcionką i świątecznym banerem

Jeżeli chcesz stworzyć dokładnie taką stopkę dla swoich maili, pobierz kod html z artykułu Stopki okolicznościowe - gotowe szablony i wklej go w pole “Stopka” w konfiguracji skrzynki na Twoim koncie w Sugesterze.

 

Świąteczne życzenia w stopce email

Chcesz złożyć swoim klientom życzenia świąteczne, ale niekoniecznie masz czas na przygotowywanie świątecznego mailingu? Dodaj krótkie życzenia do stopki email. Wystarczą dwie linijki, by Twoi klienci poczuli się wyjątkowo. Możesz wpisać tradycyjne życzenia lub coś “z jajem”, na przykład “Niech te święta będą radosne, spokojne i jak najdalej od biura”.

Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, spróbuj znaleźć inspiracje tutaj

Przykład stopki świątecznej - santa

 

Przykład stopki świątecznej - granat

Oferta specjalna na święta

Zastanów się jak ten świąteczny czas będzie wyglądał w Twojej firmie. Planujesz jakieś akcje promocyjne? Ruszasz z nową ofertę? Wprowadzasz nowe usługi albo zmieniasz godziny pracy? Jeśli tak, to poinformuj o tym swoich klientów. Dodaj do stopki świąteczny baner z informacją o nadchodzącej wyprzedaży, po którego kliknięciu klient zostanie przeniesiony na stronę z promocyjną ofertą. Pod spodem możesz wpisać w jakich godzinach będziesz dostępny w okresie świątecznym.

Przykład stopki świątecznej - sale

Twoi współpracownicy, przyjaciele z pracy i klienci to ludzie, z którymi spędzasz na co dzień sporo czasu. Wykorzystaj firmową korespondencję, by podziękować im za ich zaangażowanie oraz życzyć im fantastycznych świąt w ten wyjątkowy czas.


PS

Jak widać zaprojektowanie świątecznej stopki email nie jest wcale takie skomplikowane. A na przyszłość podpowiadamy - przy kolejnych szczególnych okazjach takich jak Wielkanoc, Black Week, nadejście wiosny, halloween czy zdobycie przez Twoją firmę nagrody wystarczy podmienić baner, by nadać Twoim mailom “to coś”.

Baner możesz w prosty sposób zaprojektować w canva.com. A jeśli potrzebujesz gotowych rozwiązań, sprawdź stronę www.mail-signatures.com

 

Artykuł został opublikowany po raz pierwszy 2 grudnia 2022 r.

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.