fb_pixel

Wyślij i przypomnij: wygodny follow-up

Zespół Sugester.pl Zespół Sugester.pl 2016-02-08

Często zdarza się tak, że chociaż skończyliśmy już rozmowę przez e-mail, to wymaga ona dalszych działań w bliższej lub dalszej przyszłości. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której umawiamy się z klientem na przykład na kontakt za tydzień. Ale co zrobić, żeby na pewno nie zapomnieć o takim follow-upie?

Można to zrobić na kilka sposobów. Pierwszy to trzymanie w skrzynce odbiorczej każdego maila, który wymaga od nas jakiegoś działania w przyszłości. Jest to jednak dosyć kiepskie rozwiązanie - tak naprawdę musielibyśmy codziennie (lub kilka razy dziennie) przeglądać wszystkie maile, albo pamiętać który z nich wymaga follow-upu. W gruncie rzeczy sprowadza się to do polegania w stu procentach na własnej pamięci, która - jak wiadomo - często zawodzi w najmniej odpowiednim momencie.

Drugi to dodawanie do kalendarza wpisu za każdym razem, kiedy potrzebny jest follow-up. Tutaj szansa, że zapomnimy odezwać się do klienta czy współpracownika jest minimalna, ale nakład pracy większy niż potrzeba. Za każdym razem musimy przejść do osobnego programu, w którym planujemy nasz dzień, opisać z kim i w jakiej sprawie się skontaktować oraz (najlepiej) dodać jeszcze temat albo link do maila, o którym mowa.

Dlatego wymyśliliśmy lepszy sposób na follow-up - Wyślij i przypomnij. Po napisaniu maila wymagającego działania w przyszłości nie musisz już zaśmiecać sobie skrzynki odbiorczej przeczytanymi wiadomościami ani przechodzić do osobnego kalendarza. Wystarczy, że naciśniesz przycisk "Wyślij i przypomnij".

Możesz dostać przypomnienie o danym mailu następnego dnia, po trzech dniach lub po tygodniu:

Wyślij i przypomnij - zdefiniowany okres

Albo po prostu wybrać datę, kiedy chcesz zobaczyć przypomnienie:

Wyślij i przypomnij - dowolna data

Po wybraniu daty mail zniknie ze skrzynki odbiorczej, ale ponownie pojawi się w niej w odpowiednim dniu. Dzięki temu unikniesz bałaganu w inboxie, oszczędzisz czas na wpisywaniu rzeczy do kalendarza i nie zapomnisz o ważnych follow-upach.

Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe i wypróbuj funkcję Wyślij i przypomnij!
Powrót
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.