a_pixel
Tabela zadań w Nowym Sugesterze
Blog Aktualności Co nowego w Nowym Sugesterze?

Poznajcie nowy widok tabeli zadań

Sylwia Cerecka

Sylwia Cerecka, 2024-01-03

Właśnie pojawiła się nowa wersja tabeli zadań w Nowym Sugesterze. Od teraz możecie w łatwy sposób sortować zadania m.in. po: priorytecie, statusie, osobie przypisanej, dacie stworzenia zadania lub terminie jego realizacji, a także po projekcie czy zespole. Wystarczy kliknąć na nagłówek kolumny, po której chcecie posortować zadania, by dane ułożyły się rosnąco lub malejąco.

Jeśli chcecie na przykład wyświetlić zadania posortowane po statusie, wystarczy kliknąć nagłówek "Status". Wtedy wszystkie zadania z tym samym statusem będą wyświetlone jedne pod drugim. To ułatwia szybkie i skuteczne zarządzanie zadaniami na podstawie ich aktualnego stanu.

A jeśli chcielibyście sprawdzić zadania z terminem realizacji, zaczynając od tych najbliższych, wystarczy kliknąć nagłówek "Data wykonania". Ponowne kliknięcie na nagłówek spowoduje wyświetlenie danych w odwrotnej kolejności.

Każdy użytkownik może mieć własne preferencje co do tego, jak chciałby widzieć swoje zadania, dlatego dodaliśmy tę opcję w Nowym Sugesterze. Sortowanie po różnych kryteriach pozwala dostosować widok tak, by lepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Tabela zadań nowy sugester

 

Dajcie nam znać, jak Wam się podoba

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.