a_pixel

Wdrożenia gamifikacji z Sugesterem

Lenovo Polska

lenovo

portfolio1

Lenovo Polska wykorzystało wbudowaną w Sugestera gamifikację do przeprowadzenia konkursu Lenovo Tech Zone. Zainteresowani użytkownicy zostali zaproszeni do odpowiadania na pytania konkursowe związane z tematyką nowych technologii, a najlepsze (zgdonie z opinią innych uczestników) odpowiedzi nagrodzono urządzeniami i gadżetami Lenovo. Layout Sugestera został dostosowany tak, aby był spójny z koncepcją identyfikacji wizualnej marki Lenovo.

 

Home.plportfolio1

Home.pl, największy polski serwis oferujący hosting, utrzymanie domen i gotowe rozwiązania dla e-commerce, korzysta z Sugestera w celu zbierania feedbacku od swoich klientów. W opartym o platformę Sugester serwisie "Rozwijaj Home.pl" użytkownicy mogą publikować swoje pomysły na nowe funkcjonalności lub uwagi do tych istniejących. Inni użytkownicy mogą oddawać głosy na sugestie, które uważają za najważniejsze - dzięki temu zespół Home.pl zyskał jasny obraz potrzeb swoich klientów.

 

Unizeto Technologies

unizeto

portfolio1

Internauci, którzy przystąpili do opartej na rozwiązaniach Sugestera gry w pierwszym etapie mieli możliwość zdobywania punktów za polecanie usługi i przystąpienie do beta testów. W czasie trwających beta testów, uczestnicy mogli brać aktywny udział w sprawdzaniu nowej platformy.
Udostępniona została również platforma do dzielenia się sugestiami, którą nazwano „Komnatą Zwierzeń”. Dzięki temu użytkownicy mogą dodawać swoje uwagi oraz głosować na propozycje zmian dodawane przez innych użytkowników, określając tym samym priorytety rozwoju platformy.

 

La Millou


lamillou

La Millou to designerska marka, w której ofercie znajdują się najwyższej jakości ubranka i akcesoria dla dzieci. Wokół jej wyrobów zebrała się grupa fanów: młodych mam, blogerek, i polskich celebrytek. Akcja 'Blogerzy projektują' zaangażowała tę społeczność w proces tworzenia produktu: autorki blogów stworzyły projekty nowych akcesoriów, a fanki marki mogły głosować na to, który zostanie wcielony w życie.

Głosujących nagrodzono 10% rabatem na zakupy w sklepie La Millou, a zwycięski projekt - 5 tysiącami złotych.
 

Fundacja Startup Poland


lamillou

lamillou

Fundacja Startup Poland to prężnie działająca organizacja zrzeszającą startupy, inwestorów oraz wszystkich związanych z tym środowiskiem. Jej celem jest budowanie świadomości wielkiego potencjału startupów wśród decydentów, polityków i samorządowców.

W pierwszej połowie roku 2016 Polscy startupowcy we wspólnej akcji Sugestera, Startup Poland i Ministerstwa Rozwoju mogli zdecydować o nazwie nowej formy prawnej, która ułatwi prowadzenie innowacyjnej działalności gospodarczej. Akcja prowadzona służyła też zdiagnozowaniu najważniejszych problemów i potrzeb rodzimych startupów.

 
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.