a_pixel

Oddzwoń w 30 sekund i zdobądź nowych klientów z Sugester Callback

Odkryj nowe możliwości z Sugester Callback widget! Oddzwoń w 30 sekund i zrealizuj sprzedaż od razu lub zapisz nowe kontakty w CRMie i wykorzystaj je w przyszłych kampaniach marketingowych. Wszystko w jednym miejscu, w jednej aplikacji, bez dodatkowych narzędzi i opłat.

Oddzwoń w 30 sekund i zdobądź nowych klientów z Sugester Callback


Co to jest Sugester Callback widget?To darmowe narzędzie, dzięki któremu zdobędziesz więcej leadów, domkniesz więcej rozmów sprzedażowych i usprawnisz obsługę klienta w Twojej firmie. Wklej widget Callback na swoją stronę i ciesz się nowymi możliwościami. Zachęć użytkownika odwiedzającego Twoją stronę do rozmowy, oferując mu bezpłatny kontakt z doradcą w 30 sekund.


Dlaczego jesteśmy lepsi od innych?


Bo w Sugesterze możesz zrobić znacznie więcej niż tylko oddzwonić do klienta w 30 sekund. Możesz zapisać jego numer w CRMie, ustawić przypomnienie o kolejnym kontakcie, a nawet wysłać do niego mailing. Wszystko przy użyciu jednego narzędzia, bez przełączania się między innymi aplikacjami i bez dodatkowych kosztów.Najważniejsze funkcje Sugester Callback widget:Oddzwoń w 30 sekund

Za każdym razem kiedy ktoś odwiedzi Twoją stronę i będzie chciał z Tobą porozmawiać, wystarczy, że kliknie ikonę słuchawki w dolnym rogu Twojej strony i w aktywnym okienku zostawi swój numer telefonu. System w ciągu 30 sekund automatycznie oddzwoni do Twojego potencjalnego klienta. Będziesz mógł odpowiedzieć na wszystkie jego pytania i przekuć zwykłą rozmowę w sprzedaż.

Wypróbuj za darmo


Karta klienta z CRM zawiera dane teleadresowe klienta, historię kontaktu i zakupu, notatki oraz aktywności dla tego klienta.


Umów się na rozmowę

Jeśli odwiedzający Twoją stronę użytkownik jest zainteresowany Twoją ofertą, ale nie ma czasu teraz rozmawiać, możesz mu zaproponować kontakt w innym terminie. Wystarczy, że w wyświetlonym popupie wybierze określony dzień i godzinę. W wybranym czasie system automatycznie połączy Cię z odpowiednim klientem. Nie musisz już pamiętać o każdej rozmowie telefonicznej, Sugester zrobi to za Ciebie.

Wypróbuj za darmo


Popup z polami do wpisania nueru telefonu, kalendarz z datą i pole z godziną


Zapisz nowy kontakt w CRM

Sugester Callback widget to nie tylko szybki kontakt i lepsza obsługa klienta. Dzięki integracji połączeń telefonicznych z modułem CRM, każdą rozmowę wykonaną za pomocą Callback widget możesz zapisać w swojej bazie klientów jako nowy kontakt. Taki kontakt wykorzystasz potem przy tworzeniu listy odbiorców dla Twojej kampanii mailingowej lub by spersonalizować ofertę dla klienta.

Wypróbuj za darmo


Widok listy klientów w module CRM.Czy wiesz, że dzięki Sugester Callback widget zyskujesz:

portfel z wpadającymi monetami

Darmowe narzędzie

Nie musisz płacić za dodatkowe aplikacje, by mieć aktywny Callback widget na swojej stronie. Jeśli korzystasz w Sugesterze z modułu VOIP, będziesz mieć darmowy widget callback.
kółko w środku liczby 24 i 7

Generowanie leadów 24 h

Zdobywaj nowych klientów nawet kiedy nie pracujesz. Dzięki możliwości zamawiania rozmowy na wybrany dzień i godzinę, nie tracisz szansy na sprzedaż poza godzinami pracy biura.
pole z wpisanym zwrotem www i strzałką

Więcej połączeń ze strony www

Dzięki Callback widget zwiększysz liczbę zrealizowanych rozmów, które możesz zamienić w efektywną sprzedaż. Bez dodatkowych kosztów na kampanie reklamowe, zupełnie za darmo.


Aktywuj widget Callback w 3 prostych krokach

kółko z cyfrą 1

Krok 1
Aktywuj moduł VOIP

Zanim zaczniesz korzystać z Callback widget upewnij się, że masz włączoną na swoim koncie integrację z modułem VOIP. Korzystanie z usługi VOIP jest niezbędne do działania funkcji Callback.
kółko z cyfrą 2

Krok 2
Dodaj widget na stronę

Wystarczy kilka kliknięć, by skonfigurować widget Callback w systemie. Następnie skopiuj wygenerowany skrypt i wklej go na swoją stronę www. Gotowe! Możesz z niego od razu korzystać.
kółko z cyfrą 3

Krok 3
Sprawdzaj połączenia

Każde połączenie wykonane przy pomocy Callback widget możesz sprawdzić w module VOIP na swoim koncie w Sugesterze.
Wypróbuj wszystkie funkcje Sugester za darmo przez 30 dni!

Podnieś poziom obsługi w firmie i zwiększ sprzedaż. 

Generuj większy ruch na stronie i zdobywaj nowych klientów.

 

Załóż konto i aktywuj Callback widget

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.