fb_pixel

6 szablonów maili świątecznych, którymi zachwycisz swoich klientów

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-12-15
szablon maila z choinkami na czarnym niebie

Odkryj sposób, by zaskoczyć i zachwycić klientów w te święta. Wyślij życzenia bożonarodzeniowe, korzystając z 6 przygotowanych specjalnie na tę okazję szablonów maili świątecznych w Sugesterze. Sprawdź nasze choinkowe inspiracje.

Więcej

Dlaczego kampania została zablokowana, czyli o błędach w mass mailingu

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-05-18

Wysyłasz właśnie kampanię mailingową. Wiesz, że oferta jest ciekawa, mail przykuwa uwagę, a lista odbiorców to Twoi klienci. Jesteś pełny nadziei na entuzjastyczną reakcję i nagle…Twój mailing z niewiadomych przyczyn zostaje zablokowany. Sprawdź najczęściej pojawiające się błędy w mailingu, które mogą blokować wysyłkę Twojej kampanii w Sugesterze.

Więcej

Skuteczny mailing, czyli co zrobić, żeby mail nie trafił do spamu?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-04-26
Mężczyzna i kobieta przekazujący sobie kopertę

Z naszego doświadczenia jako dostawcy usługi emailingu wynika, że wiele problemów związanych z dostarczalnością kampanii mailingowej zaczyna się już na poziomie konstrukcji samego maila. Zbyt “ciężkie” wiadomości, źle dodane obrazki, śledzenie otwarć i klików - to i wiele innych często popełnianych błędów powoduje, że maile lądują w spamie lub w ogóle nie trafiają na serwer odbiorcy. 

Więcej

Jak przygotować dobry mailing, by nie trafił do spamu?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2018-12-18
Koperta ze strzałkami do góry i do dołu, ołówkiem i dymkiem rozmowy

Jak pokazują dane szacunkowe, poczta elektroniczna stanowi główny kanał komunikacji z klientem dla ponad 90% firm. Niestety, nawet 50% maili z ofertami trafia do folderu Spam. Co zrobić, aby uchronić swoje e-maile przed banicją? Jak przygotować dobry mailing? Podpowiadamy.

Więcej

E-mail marketing: dotrzyj do swoich klientów

Zespół Sugester.pl Zespół Sugester.pl 2016-06-20
CC0 Pexels.com

Współczesna technologia oferuje wiele możliwości dotarcia do Twoich istniejących i potencjalnych klientów. Możesz reklamować się w wyszukiwarkach i sieciach społecznościowych, emitować filmowe reklamy na YouTube czy publikować teksty sponsorowane w sieci. Mimo to jednym z najskuteczniejszych, a jednocześnie najprostszych sposobów na kontakt z klientami pozostaje kontakt mailowy.

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.