Nowości w Sugesterze - 15-21 sierpnia

author Zespół Sugester.pl , 2016-08-22

1. Łatwiejsze przkierowywanie e-maili do Sugestera

Dodaliśmy do Sugestera nowy sposób na przekierowanie poczty. Do tej pory aby poczta trafiała do systemu wszystkie skrzynki należało przekierować na adres o postaci helpdesk@nazwa-konta.sugester.pl. Teraz akceptowane są także adresy o postaci prefiks-adresu@nazwakonta.sugester.pl.

Dla przykładu: jeśli nasze konto to firma.sugester.pl, to wszystkie skrzynki możemy przekierować nie tylko na helpdesk@firma.sugester.pl; skrzynkę o postaci jan@firma.pl możemy przekierować także na adres typu jan@firma.sugester.pl. Poczta przekierowana na takie spersonalizowane adresy będzie automatycznie wpadała do inboksu odpowiedniej osoby.

2. Nowe raporty płatności

Na karcie klienta pojawił się nowy przycisk - + Płatność. Pozwala on dodać do każdego klienta informacje finansowe: o nazwie sprzedanego produktu, kwocie płatności i, opcjonalnie, o okresie który został opłacony. Informacje te można następnie wyświetlić na kilku nowych wykresach pokazujących sumę płatności, liczbę transakcji oraz inne, bardziej zaawansowane statystyki. Zachęcamy do testowania tej funkcjonalności: jesteśmy otwarci na propozycje co do innych raportów, które chcielibyście zobaczyć w Sugesterze.

Nowy wykres płatności w Sugesterze

 

3. Lepsze oznaczanie wiadomości z załącznikami

Dodaliśmy do widoku wątków nową ikonę, dzięki której te wiadomości w wątku, do których dołączono załączniki, są bardziej widoczne.

Bardziej widoczne oznaczanie wiadomości z załącznikami w wątkach

4. Bardziej szczegółowe wyświetlanie zmian na karcie klienta

Dodaliśmy do systemu próbną wersję dokładniejszego podglądu aktywności na karcie klienta. Od tej pory w rubryce "Aktywności systemowe" można zobaczyć kiedy i jakie dokładnie akcje zostały wykonane na danym kliencie. W tej chwili są one wyświetlane w bardzo surowej formie, ale w najbliższym czasie będziemy pracować nad estetyką tej części interfejsu.

Dokładniejszy widok aktywności na kliencie w Sugesterze
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.