Cofanie wysyłki maila, korzystanie z wielu walut i ustawienia domyślnej waluty dla konta, udogodnienia w sortowaniu plików i wiele innych czyli podsumowanie lipca 2018 w Sugesterze

author Sylwia Cerecka , 2018-08-14

1. Unikaj mailowych wpadek dzięki funkcji Anuluj wysyłkę maila.

Pisaliśmy o tym w nowościach, pisaliśmy w poradniku, dlatego teraz tylko hasłowo przypominamy, że istnieje taka opcja w Sugesterze i gorąco namawiamy do jej stosowania! Aktywowanie Anulowania wysyłki maila oszczędzi Wam stresu i pozwoli jeszcze bardziej kontrolować Waszą korespondencję. Nieważne czy przez pomyłkę mail poszedł nie do tego odbiorcy co trzeba, czy został wysłany w pośpiechu  bez najważniejszych informacji. Teraz możecie go anulować i zapobiec serii nieprzyjemnych następstw.

Więcej na ten temat w artykule Anulowanie wysyłki emaila.

 


2. Twój biznes na światową skalę czyli zarządzanie sprzedażą w wielu walutach oraz ustawienia domyślnej waluty dla konta

Od teraz Sugester wspiera Waszą sprzedaż także na rynkach zagranicznych dzięki możliwości operowania różnymi walutami na koncie. Macie możliwość wyboru dowolnej waluty na świecie, realizując transakcję z klientem. Zestawienia szans sprzedaży, prognozowanych zysków i wygranych interesów zobaczycie we wszystkich walutach, jakimi operujecie na swoim koncie. To niezwykłe ułatwienie dla wszystkich tych, którzy prowadzą sprzedaż w wielu krajach.

Nowa funkcja pozwala:
* wybrać domyślną walutę dla konta. Dzięki temu wszystkie dodane do systemu Interesy będą w tej walucie. Zawsze jednak będzie można dodać interes w innej walucie niż waluta główna
* dokonywać wyboru waluty z wygodnej listy wszystkich dostępnych walut na świecie


Więcej korzyści dla działu sprzedaży

* sprzedawca będzie mógł w łatwy sposób wygenerować umowę czy ofertę dla danego rynku, w różnych walutach
* łatwiej też będzie wyświetlić raport planowanej sprzedaży dla konkretnego rynku w wybranej walucie

Więcej na ten temat w artykule Waluty w interesach oraz Domyślna waluta dla konta.


3. Dopasuj szablony email do komunikacji z klientem. Nowe rodzaje szablonów

Pojawiły się dwa rodzaje szablonów - standardowy, do wysyłki pojedynczego maila i do mass mailingu.Taki podział sprzyja lepszej organizacji i  bardziej precyzyjnej komunikacji. Nie trzeba już przebijać się przez stos szablonów w poszukiwaniu tego jedynego. Wystarczy, że pogrupujecie swoje szablony na takie, których używacie do mailingu i na te wykorzystywane do standardowej komunikacji.
Same szablony są też łatwiej dostępne. 

Więcej na ten temat w artykule Szablony emaili.


 

4. Poznaj nowe możliwości sortowania w plikach

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam wyszukiwanie dokumentów w plikach, wprowadziliśmy dodatkowe opcje sortowania.
Wcześniej uporządkowaliśmy pliki alfabetycznie. Teraz oprócz sortowania po nazwie, macie też dostępne opcje Sortuj od najstarszych i Sortuj od najnowszych. Sami zdecydujcie, które wyświetlanie najbardziej usprawnia Waszą pracę. Domyślnie zostawiliśmy Sortowanie po nazwie, w każdej chwili możecie to jednak zmienić.

Więcej na ten temat w artykule Sortowanie w plikach.

5.  Sprawdzaj samodzielnie dostępność limitów na Twoim koncie

Nareszcie jest! Miejsce, gdzie możecie sprawdzić jakie limity obowiązują wykupionym przez Was planie i jak bardzo w tych limitach się mieścicie. Od dziś możecie kontrolować ile maili już wysłaliście w tym miesiącu, ilu użytkowników możecie jeszcze dodać do systemu, ile nowych skrzynek. Dzięki temu unikniecie sytuacji, kiedy będziecie np. chcieli dodać skrzynkę email dla nowego pracownika, a system Wam na to nie pozwoli. Będziecie bowiem mogli odpowiednio wcześniej, zanim pracownik zacznie już pracować, sprawdzić czy takie dodanie skrzynki jest jeszcze w ogóle możliwe w Waszym planie. Zawsze też, monitorując limity, jesteście świadomi zbliżających się górnych granic i odpowiednio wcześniej możecie zareagować i zmienić plan na bardziej odpowiadający Waszym potrzebom.

Więcej na ten temat w artykule Sprawdzanie limitów na koncie.

To najważniejsze funkcje, o których chcieliśmy Wam przypomnieć. Ale jest tego więcej! Jeśli chcecie zapoznać się ze wszystkim nowościami, jakie pojawiły się w ubiegłym miesiącu, zajrzyjcie do naszej bazy wiedzy.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.