Jak wdrożyć nowego pracownika do organizacji?

author Anna Stefaniak , 2021-09-10

Każda nowa osoba w organizacji, to wyzwanie dla zespołu. Wszyscy mają nadzieję, że znajdzie swoje miejsce w zespole i dobrze wykona swoje zadania. Oczywiście sam początek nie jest łatwy. Jest wiele zasad, które funkcjonują w firmie i dobrze by było aby w pierwszych dniach pracy nowa osoba poznała przynajmniej główne informacje dotyczące "życia" w swojej nowej rodzinie.

Informacjami z jakimi powinni zapoznać się nowi członkowie firmy, to na pewno zasady dotyczące otrzymywania i wykonywania zadań. Oznaczania postępów prac i zgłaszania ewentualnych pytań. Te wiadomości często przekazuje przełożony w pierwszym dniu pracy nowego pracownika.

Nasz "świeżak" wie, że dostaje zadania, wie, że musi komentować, zadawać pytania i oznaczać postęp prac, ale jak ma to zrobić? Tutaj z pomocą przychodzi podręcznik dla użytkowników, dzięki któremu nowa osoba nauczy się, jak prawidłowo opisywać i oznaczać swoją pracę.

Pracując z Sugester.pl wszyscy użytkownicy mają do dyspozycji bazę wiedzy, dzięki której mogą zapoznać się z działaniem systemu. Dodatkowo stworzyliśmy oddzielny dział dla pracowników, dzięki któremu, mamy nadzieję, pomożemy przy wdrażaniu nowych osób w organizacji. Zapraszamy do działu - Podręcznik użytkownika, gdzie można znaleźć podstawowe informacje, jak działa InboxZadaniaCRM czy Czat
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.