Nowa odsłona portalu. Nowe opcje i zmiany w interfejsie.

author Michał Stefaniak , 2009-11-18

Podążając za sugestiami użytkowników, a także kierowani własnymi obserwacjami wprowadziliśmy istotne zmiany na Sugesterze.

Pierwszym elementem zmian - najbardziej widocznym - jest zmiana grafiki i wyglądu portalu.

Zmieniliśmy nieco ascetyczny wedle niektórych :) layout na bardziej ciepły i przyjazny dla oka, zwiększyliśmy także szerokość strony.

Nastąpiła widoczna zmiana w interfejsie użytkownika i rozplanowaniu elementów na stronie. Dodaliśmy prawą kolumnę, gdzie znalazły swoje nowe miejsce kategorie i kilka przycisków. Umieściliśmy tam też nowe rzeczy - listę aktywnych użytkowników, listę administratorów danego forum, link do Twoich zadań oraz licznik głosów jakie pozostały użytkownikowi do wykorzystania.

Przywróciliśmy pole wyszukiwania w sugestiach oraz dodaliśmy opcję załączania plików do sugestii. Pojawiła się możliwość cofania głosów z sugestii, a także możliwość głosowania przez osoby, które nie zarejestrowały się w portalu.

Ilość opcji dostępnych w serwisie od jego powstania znacznie się zwiększyła. W początkowej fazie Sugestera opcje "inplace edit" sprawdzały się, jednak teraz większość z nich przenieśliśmy do osobnej zakładki Ustawienia.

W samych ustawieniach wprowadziliśmy również sporo zmian.

Dużym ułatwieniem w rozwiązywaniu sugestii będą teraz customizowane powiadomienia o aktywności na forum, w poście i komentarzach.

Chcąc usprawnić cały proces jakim jest zgłaszanie sugestii, komentowanie, zmiana statusów i rozwiązywanie zadania dodaliśmy element który cały ten obieg zamyka - czyli przydzielanie zadań. Od teraz możemy zapraszać współpracowników do wspólnego rozwiązywania zadań i dzielić się z nimi pracą.

Krótkie podsumowanie zmian można zobaczyć na screenshotach na stronie jak to działa.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.