Nowości w Sugesterze - 1-7 sierpnia

author Zespół Sugester.pl , 2016-08-05

1. Własne pola w interesach

Na Waszą prośbę dodaliśmy do modułu interesów możliwość dodawania własnych pól. Działa on identycznie jak w pozostałych częściach systemu, czyli np. zadaniach czy kartach klientów. Każdy interes może mieć zatem 10 własnych pól każdego dostępnego typu (pole tekstowe, duże pole tekstowe, liczba, liczba rzeczywista, data, data i czas, checkbox). Podobnie jak w przypadku klientów, zawartość własnych pól można wyświetlać na widoku listy lub wyłącznie po wejściu do danego interesu. Dokładniej opisujemy tą nową funkcjonalność w naszej bazie wiedzy.

 

2. Przenoszenie zawartości własnych pól przy łączeniu klientów

 

Naprawiliśmy błąd, który powodował utratę zawartości własych pól podczas łączenia klientów. Od tej pory karta nowoutworzonego klienta będzie zawierała nie tylko dane z domyślnych pól formularza, ale także te wprowadzone do pól utworzonych na Twoim koncie.

 

3. Ograniczenie widoczności projektów ze względu na działy

 

Uspójniliśmy sposób, w jaki działy wpływają na widoczność różnych elementów w Sugesterze. Oznacza to, że projekt przypisany do danego działu jest widoczny tylko dla osób, które są jednocześnie członkami danego projektu i danego działu.

 

4. Ulepszone notyfikacje

 

Cały czas pracujemy nad systemem powiadomień (notyfikacji) w Sugesterze. W tym tygodniu udało nam się usunąć usterkę, która powodowałą wyświetlanie "widmowych" notyfikacji, czyli takich, które nie prowadziły do żadnego zadania ani e-maila. Mamy nadzieję, że dzięki tej korekcie notyfikacje będą bardziej pomocne w pracy z Sugesterem niż do tej pory.

 

5. Łatwiejsze przechodzenie do karty klienta z zadań cyklicznych

 

Zadania cykliczne pozwalają na proste planowanie zadań, które regularnie powtarzają się w czasie. Od tej pory w wygodniejszy sposób można przejść z menu podglądu/edycji zadania cyklicznego do widoku klienta, do którego dane zadanie jest przypisane.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.