Nowości w Sugesterze - 22-28 sierpnia

author Zespół Sugester.pl , 2016-08-26

1. Prostsze udostępnianie postów

Od dłuższego czasu w Sugesterze dostępna jest funkcja udostępniania postów (czyli maili i zadań) za pomocą unikatowego linka. Pozwala ona przesłać odnośnik do konkretnej wiadomości czy wątku bez zapraszania odbiorcy do naszego konta w systemie. Uprościliśmy ten mechanizm - obok przycisku "Udostępnij post" pojawiła się ikona, która kopiuje link bezpośrednio do schowka.

2. Lepsze wyświetlanie pola wyboru w projektach

Od kilku tygodni w module projektów można korzystać z opcji dodawania własnych pól. Wprowadziliśmy do niej małą poprawkę: wartość pola wyboru (prawda/fałsz) jest teraz wyświetlana w bardziej estetyczny sposób.

3. Wybór działu w formularzach

Moduł tworzenia formularzy umożliwia automatyczne tworzenie zadań: treść wypełnionego formularza pojawia się wtedy w Sugesterze jako nowe zadanie do wykonania. Wzbogaciliśmy tę funkcję o możliwość wyboru działu, do którego mają trafiać utworzone w ten sposób zadania. Dzięki temu np. zebrane za pomocą formularza informacje kontaktowe od potencjalnych kontrahentów nie będą trafiały do ogólnodostępnego folderu 'Do przydzielenia', ale tylko do uprawnionych osób.

4. Poprawki mniejszych błędów

Oprócz usprawnień wymienionych wyżej, w systemie pojawiło się też sporo drobnych poprawek:

  • powrót z ekranu kasowania aktywności klientów do poprzedniego ekranu jest łatwiejszy;
  • wyeliminowaliśmy błąd, przez który zakładka "Wysłane > Wszystkie wysłane" okazjonalnie wyświetlała niepełną listę korespondencji;
  • zmiana adresu mailowego w trakcie pisania e-maila nie powoduje już usunięcia stopki;
  • łączenie zduplikowanych klientów poprawnie przenosi dane o płatnościach na kartę "nowego" klienta.Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.