Nowości w Sugesterze - 8-14 sierpnia

author Zespół Sugester.pl , 2016-08-12

1. Zwiększony limit wiadomości w wątku

Podnieśliśmy limit maili w jednym wątku do 100. Jeśli ten limit zostanie przekroczony, to Sugester utworzy nowy wątek, który odziedziczy po pierwszym status, numer zgłoszenia i wszystkie inne właściwości; "nowy" wątek będzie również podlinkowany do "starego". Dzięki temu łatwo można utrzymać ciągłość komunikacji nawet w bardzo długich wymianach wiadomości.

2. Zwiększony limit znaków w opisie aktywności na karcie klienta

Podnieśliśmy ograniczenie liczby znaków w opisie aktywności dodawanych do karty klienta z 512 do 2048 znaków. W ten sposób można umieścić tam bardzo długie notatki, które pozwolą szczegółowo opisać każde spotkanie czy rozmowę telefoniczną.

3. Lepsze wyświetlanie pola wyboru na karcie klienta

Jednym z rodzajów własnego pola, które można dodać karty klienta, jest pole wyboru (checkbox). Poprawiliśmy wyświetlanie jego zawartości na bardziej czytelne.

4. Formatowanie tekstu w notatce do kontaktu

Dodaliśmy możliwość wyświetlania sformatowanego tekstu w notatkach do kontaktów na karcie klienta. Pozwala to na przykład graficznie wyróżnić najważniejsze elementy notatki.

5. Poprawka przypisywania zadań do pozycji w timesheecie

Poprawiliśmy mechanizm podpinania zadania do pozycji w timesheecie (karcie pracy). Na liście wyboru zadania widoczne są teraz wyłącznie zadania, do których ma dostęp dany użytkownik a nie, tak jak do tej pory, wszystkie nieusunięte zadania na koncie.

6. Własne pola w projektach

Możliwość dodawania własnych pól pojawiła się w kolejnym module Sugestera - projektach. Podobnie jak w innych miejscach, do projektu można dodać po dziesięć pól każdego z dostępnych rodzajów.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.