fb_pixel

“Jeśli coś może zająć połowę czasu, to czemu z tego nie skorzystać?” Historia współpracy z portalem Poloniusz.pl

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-05-20
Logo Poloniusz.pl

Tym razem opowiadamy historię współpracy Sugestera z portalem Poloniusz.pl - jednym z największych portali ogłoszeniowych dla Polaków poszukujących pracy poza granicami kraju. Magda Cerecka, Manager portalu, opowiada o tym jaka idea przyświecała narodzinom Poloniusza, jak hobby stało się sposobem na życie oraz o tym, jak zespół Poloniusza nie wyobraża sobie już pracy z innym narzędziem.

Więcej

Nowy BIP - historia współpracy Sugestera z Kreatorem Biuletynów Informacji Publicznej

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-05-20
Logo NowyBIP

W kolejnym artykule z cyklu "Historie naszych klientów" przedstawiamy historię współpracy z Nowym BIPem - kreatorem Biuletynów Informacji Publicznej dla Urzędów Państwowych i Instytucji Rządowych. O specyfice pracy z jednostkami publicznymi podlegającymi ustawie oraz standardach i wymogach, jakim pomaga sprostać Sugester opowiada Anna Stefaniak - Kierownik Projektu w Nowym BIPie.

Więcej

Ecocleo - historia współpracy Sugestera z firmą produkcyjną

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-04-20
Ecocleo

Mamy dla Was kolejny artykuł z cyklu - historie naszych klientów. Tym razem przedstawiamy historię współpracy z Ecocleo - firmą produkującą biodegradowalne artykuły jednorazowego użytku dla gastronomii. Dawid i Paweł, właściciele Ecocleo, opowiadają o swojej pasji, wizji świata bez plastiku i o tym, jak w promowaniu tej wizji pomaga im Sugester

Więcej

Księgownik - historia współpracy Sugestera z biurem rachunkowym

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-03-28

Chcemy Wam opowiedzieć kilka historii naszych klientów, którzy zdecydowali się w swoich firmach wdrożyć nasze rozwiązanie. Do czego używają Sugestera? Jak im pomaga w codziennej pracy? Od czego zaczęli? Co się sprawdziło? Niech te opowieści będą dla Was inspiracją. Zaczynamy od opowieści o Sugesterze w biurze rachunkowym. 

Więcej

Ostatnie aktualizacje w systemie

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-03-09
Aktualizacje w systemie CRM Sugester

W ostatnim tygodniu pojawiło się kilka aktualizacji, o których chcielibyśmy, żebyście wiedzieli. Na pewno się przydadzą

Więcej

Aktualizacja funkcji rejestracji czasu pracy

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-02-23

Czy zapisywanie czasu pracy w timesheecie może być jeszcze łatwiejsze? A wyliczenia dla klientów jeszcze bardziej precyzyjne? Otóż, tak! W systemie pojawiła się właśnie aktualizacja, która usprawnia proces rejestracji czasu pracy dla zadań wykonywanych dla konkretnego klienta.

Więcej

Wymuszenie dwustopniowej weryfikacji logowania przez SMS

Anna Stefaniak Anna Stefaniak 2021-11-09

Bezpieczeństwo danych to jedna z głównych rzeczy o których musimy pamiętać pracując z bazą różnego typu danych.

Sugester daje możliwość włączenia przez użytkowników dwustopniowej weryfikacji przez sms. Teraz jednak dodaliśmy opcję, która wymusza aby takie dodatkowe zabezpieczenie mieli włączone wszyscy użytkownicy.

Administrator, może zaznaczyć opcję wymuszenia dla całego konto. Jak to zrobić można przeczytać we wpisie "Wymuszenie dwustopniowej weryfikacji logowania przez SMS".

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.