fb_pixel

9 lifehacków w Sugesterze, o których prawdopodobnie nie wiesz

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-05-04
Żarówka symbolizująca pomysł

Czy wiesz, że Sugester to blisko 800 funkcji dostępnych dla klientów? Ilu z nich używasz? Z ilu nie korzystasz, a o ilu w ogóle nie wiesz? Poznaj 9 mniej znanych - choć bardzo użytecznych - funkcji w Sugesterze.

Więcej

Jak uporządkować skrzynkę email, czyli inbox zero w kilku krokach

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-24
Kobieta robiąca porządki w szafie

Liczba maili w Twoim inboxie rośnie w zastraszającym tempie? Wykorzystaj tych kilka wskazówek, by w kilku prostych krokach uzyskać wymarzony inbox zero.

Więcej

Pomidory i wirtualny asystent czyli skuteczne sposoby na zarządzanie inboxem

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-17
Zarządzanie inboxem

Zmęczony ciągłym porządkowaniem inboxu? Masz wrażenie, że nic innego nie robisz w pracy tylko sprawdzasz pocztę i odpisujesz na maile, a ich ciągle przybywa? Zamiast rwać włosy z głowy i załamywać ręce, przeczytaj o kilku prostych nawykach, które warto w sobie wyrobić, a które pomogą Ci na dobre uporać się z przepełnioną skrzynką odbiorczą.

Więcej

Jak cofnąć wysłanego przez pomyłkę maila?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-02-16
Kobieta przy biurku

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wysłać maila do nie tej osoby co trzeba? Np do szefa zamiast kolegi? A może w Twojej wiadomości zabrakło ważnego załącznika? Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. My wiemy jakiego triku użyć, by to wyjście znaleźć i wyjść z twarzą z kłopotliwej sytuacji.

Więcej

8 grzechów głównych obsługi poczty w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-02-03
Chłopiec z lupą w otoczeniu liczby 404

Myślisz, że wiesz już wszystko na temat obsługi poczty w Sugesterze? Jesteś pewny, że nigdy nie popełniłeś żadnego z tych błędów? Sprawdź się! :)

Więcej

Top trendy w obsłudze klienta dla e-commerce na 2023 rok

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-01-13
Kobieta siedząca na kanapie trzymająca telefon i robiąca zakupy przez internet

Rozwój firm na całym świecie uzależniony jest od obsługi klienta.  Każda marka powinna więc wiedzieć to i owo na temat trendów obowiązujących na dany moment w customer service oraz łączyć odpowiednio narzędzia, systemy i procesy, by umiejętnie przekształcić strategię w zadowolenie klienta. Chcesz wiedzieć jakie trendy będą obowiązywały w tym roku? Przeczytaj ten artykuł!

Więcej

Porady last minute: Jak powinna wyglądać komunikacja z klientem w te święta?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-12-21
kobieta i mężczyzna siedzący przy choince z prezentami

Do świąt pozostało już tylko kilka dni. Wiele firm o tej porze roku przeżywa prawdziwe oblężenie. A co kiedy nadejdą wreszcie upragnione święta? Czy wtedy można już opuścić posterunek i udać się na zasłużony odpoczynek? Co zrobić, żeby nie zostawiać klientów w te święta i zapewnić im jakość obsługi na tym samym wysokim poziomie jak w każdy inny dzień w roku?

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.