fb_pixel

12 zasad udanego importu w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-15
Importowanie danych

Ponieważ poprawny import danych do systemu to rzecz święta, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najważniejszych informacji dotyczących importów danych w Sugesterze. Tak na wszelki wypadek listę warto mieć zawsze gdzieś pod ręką.

Więcej

Import danych: bezbolesne wdrożenie systemu CRM

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-03-10
kobieta z komputerem importująca dane

Zastanawiasz się nad przejściem na nowy system CRM, ale boisz się wdrożenia? Nic dziwnego - przenoszenie danych z jednego oprogramowania do drugiego potrafi być niezwykle uciążliwe. W Sugesterze uprościliśmy ten proces do maksimum, tworząc prosty system importu danych.

Więcej

Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera. #8 Analiza i raportowanie w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-10-20
Mężczyzna analizujący dane

Po modułach, customizacji, automatyzacji i integracjach przyszedł czas na ostatni temat, jaki chcemy poruszyć w naszym cyklu “Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera”. Tym razem pokażemy Wam jak w Sugesterze prowadzić statystyki, generować raporty i analizować dane. Czy wiesz, że Sugester to nie tylko wbudowane raporty, ale też dynamiczne tabele oraz możliwość tworzenia własnych raportów HTML?

Więcej

Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera. #7 Integracja CRM z zewnętrznymi aplikacjami

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-09-15
Programista siedzący przy komputerze

Już jest! Kolejny artykuł dla nowych userów z cyklu "Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera", a w nim garść przydatnych informacji na temat tego, z jakimi zewnętrznymi aplikacjami możesz zintegrować swoje konto w Sugesterze, jak to zrobić i jakie Ci to daje możliwości. Chcesz odbierać połączenia w Sugesterze, wysyłać smsy albo wystawiać faktury? Przeczytaj ten wpis!

Więcej

Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera. # 6 Automatyzacja procesów

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-08-25

Chcesz powiadomić klienta o przyjęciu zgłoszenia i przewidywanym terminie realizacji? Chcesz wiedzieć kto i kiedy zakupił Twój produkt? A może chcesz informować pracownika smsem, że w Sugesterze czeka na niego nowe zadanie? To i wiele innych możesz uzyskać za pomocą automatyzacji w Sugesterze.

Więcej

Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera. #5 Customizacja systemu

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-07-28

Czy wiesz jaka jest różnica między korzystaniem z systemu CRM a korzystaniem z Twojego systemu CRM? Znacząca! System dostosowany idealnie do potrzeb firmy kompleksowo wspiera biznes oraz dba o poziom satysfakcji zarówno klientów jak i zaangażowanie pracowników. Nie ma w nim zbędnych elementów, są tylko funkcje, które efektywnie wspierają pracę zespołów.

Więcej

Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera. #4 Zadbaj o ochronę swoich danych

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-07-21
Mężczyzna z kłódką

To czwarty z kolei artykuł z cyklu "Jak z sukcesem wdrożyć Sugestera". Tym razem podpowiadamy nowym użytkownikom, jakie funkcje aktywować w systemie, by maksymalnie zabezpieczyć przechowywane w nim dane. Podwójna weryfikacja przy logowaniu, dostęp do konta z określonego IP, uprawnienia dla pracowników, weryfikacja adresów email i inne - to wszystko możesz aktywować w Sugesterze. Sprawdź jak to zrobić!

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.