fb_pixel

3 sposoby jak zwiększyć z Sugesterem liczbę klientów, nie wydając dodatkowo ani złotówki

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-06-14

Pewnie zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe, a jeśli tak to w jaki sposób - zwiększyć sprzedaż i to bez dodatkowych nakładów gotówki?

W tym artykule pokażemy Ci, jak bez dodatkowych kosztów, aktywując jedynie dodatkowe moduły na swoim koncie w Sugesterze, masz szansę zwiększyć sprzedaż.

Więcej

Wiosenne porządki w Twoim CRMie

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-03-18

Zastanawialiście się kiedyś czemu jest tak, że zawsze z pierwszym podmuchem wiosny czujemy nieodpartą chęć na zmiany? Zmiany i porządkowania wszystkiego. No więc szorujemy kąty, porządkujemy w szafach, zmieniamy styl życia - więcej się ruszamy, zdrowo jemy. Wszystko dlatego, że przyszła wiosna. A może w tym roku pójść o krok dalej i zacząć sprzątanie niestandardowo… od swojego systemu CRM

Więcej

Tagi w systemie CRM - jak z nich korzystać?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2022-03-18
tagi

Zacznijmy klasycznie od definicji. Będzie krótko - tagi to słowa klucze, swoiste identyfikatory, które przypisywane do artykułu bądź posta grupują treści w nim zawarte tematycznie. Tagi pozwalają więc grupować, kategoryzować i sortować informacje. A tagi w systemie CRM? Umożliwiają i znacznie usprawniają segmentowanie, kategoryzowanie, wyszukiwanie, filtrowanie i sortowanie danych o podobnej tematyce. Jakie płyną z tego korzyści?

Więcej

Mój pierwszy CRM... Kilka praktycznych wskazówek

Zespół Sugester.pl Zespół Sugester.pl 2018-06-17

Coraz częściej słyszysz o systemach CRM i korzyściach wynikających z ich stosowania? Zastanawiasz się nad wdrożeniem ich w swojej firmie? Jednak nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy garść praktycznych informacji.

Więcej

Import i eksport danych: bezbolesne wdrożenie systemu CRM

Zespół Sugester.pl Zespół Sugester.pl 2016-03-25
CC0 - finda.photo

Zastanawiasz się nad przejściem na nowy system CRM, ale boisz się wdrożenia? Nic dziwnego - przenoszenie danych z jednego oprogramowania do drugiego potrafi być niezwykle uciążliwe. W Sugesterze uprościliśmy ten proces do maksimum, tworząc prosty system importu i eksportu danych.

Więcej

5 cech dobrego CRM-a

Zespół Sugester.pl Zespół Sugester.pl 2015-05-04

CRM to skrót od angielskich słów Customer Relationship Management - czyli zarządzanie relacjami z klientem. Tego typu narzędzia są niezwykle przydatne każdej firmie, której zależy na tworzeniu ze swoimi klientami długotrwałych relacji. W tym artykule opiszemy 5 cech, które charakteryzują dobry CRM.

 

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.